Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za moim byłym

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od niedawna jestem singielka, mój poprzedni związek był bardzo udany niestety różnice w poglądach były zbyt duże lecz nie o tym post. Ostatni związek trwał 3 lata, poprzedni o wiele bardziej burzliwy, na odległość trwał około 2 lat, dajmy na to Krzysiek zakończył związek powiem szczerze jak niedojrzałe dziecko, no niestety byliśmy młodzi. Krzysiek był moim najlepszym przyjacielem i bardzo ciężko przeszłam to rozstanie, niestety w związku z tym ze oboje trenujemy ten sam sport to widywalismy dosyć często, lecz przez okres okolo 3.5roku Krzysiek nic do mnie nie mówił, udawał ze nie istnieje. W tym czasie wiem ze nie miał żadnej partnerki. Sytuacja zmieniła się kiedy zakończyłam ten 3 letni związek. Od zakończenia widziałam się z Krzyśkiem raz, cały czas widziałam ze na mnie zerka, szuka kontaktu, kilka razy sie uśmiechnal albo puścił oczko, przywital się. Łączyła mnie z nim trudna relacja, lecz w czasie naszego związku, byliśmy jeszcze dziećmi, a wiem ze na prawdę dobrze się dopelnialismy i rozumielismy. Może potrzebowaliśmy czasu żeby do tego dojrzeć, a może Krzysiek dojrzał do tego żeby wreszcie ze mna porozmawiać. Co o tym myślicie, co mam zrobić z Krzyśkiem, porozmawiać z nim czy może on nie chce znowu budować ze mna relacji. Bardzo za nim tęsknię i chcialabym spróbować z nim zbudować coś więcej. Tylko czy uważacie ze Krzysiek moze chcieć tego samego. Pozdrawiam Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do blond curevek się nie wraca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiaj z nim o tym i tyle. Skad ja mam wiedziec co on mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje się odrzucenia i tego ze Krzysiek nie chce niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się go spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No widzisz mi byś ssała i tyłka dawała to byś wiedziała że chce się żenić się wybiera kogoś kto docenia seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce na razie pytać sie go wprost ponieważ boje sie ze to wszystko zniszczy, a nie wiem czy mam po co sie angażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×