Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nelka1990

Córka nakryła mnie podczas seksu

Polecane posty

Gość Nelka1990

Jestem wdową wychowującą wspaniałych 6-letnich bliźniaków: dziewczynkę i chłopca. Pewnego dnia odwiedził mnie kolega z pracy, aby podesłać mi pewne dokumenty. W tym samym czasie mój syn wychodził z domu, aby pobawić się z dziećmi sąsiadów. Zaprosiłam gościa do środka na kawę. Siedzieliśmy na kanapie i rozmawialiśmy. Nie ukrywam, że on bardzo mi się podoba. W pewnym momencie coś mi strzeliło do głowy: przybliżyłam się do niego i zaczęłam go całować. On nie protestował i ściągnęliśmy z siebie ubrania. Potem wziął mnie na pieska. Nagle do salonu wpadła córka. Zatrzymaliśmy się i gapiliśmy się na nią jak wryci. Spokojnie poprosiłam ją “córciu, czy możesz pójść do swojego pokoju?”. Gdy wyszła, on zaczął posuwać mnie znowu. Gdy skończyliśmy, ubrał się, podziękował i wyszedł. Ja do końca dnia udawałam przed dziećmi, że nic się nie stało. Wieczorem, gdy szykowałam dzieciom kolację, mój syn zapytał się “co się stało z tym panem, który tu przyszedł”. Na to córka odpowiedziała “ten pan z mamą byli na golasa na kanapie. Uderzał brzuchem o pupę mamy, a ona krzyczała”. Jak mam im wytłumaczyć co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze chciałaś im sprawić jeszcze dodatkowe rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz książki bajkopisarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jesteś niezła, że dokończyłaś po wysłaniu córki do pokoju... Coś wymyślisz . Bardziej bym się martwiła o Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×