Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli jesteś kobietą

Polecane posty

Gość La Pearla
Oto jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry że to wygląda jakbym Ciebie przepytywała ale różne zboki po tym forum chodzą Nie boisz się że podając publiczne maila taki właśnie do Ciebie napisze? Czy jednak przesadzam i rzadko kiedy w ogóle jest jakaś odpowiedź na podany adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież podał' lipnego' maila, a nie z imienia i nazwiska, czego ma się bać, od czego jest funkcja blokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a ze swoją partnerką nie rozmawiasz? Jeśli szukasz rozmówczyń w necie to znaczy, że marnujesz czas, który mógłbyś poświęcić swojej partnerce. Jeśli szuka się czegokolwiek poza związkiem- nawet zwykłej, niezobowiązującej rozmowy to oznacza to, że w związku nie dzieje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, tego nie da się zdefiniować i różnie z tym bywa, niby czemu mam się bać? Jedyne co mnie tu może złego spotkać to wyzwiska. A kogo albo czego Ty szukasz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież podał' lipnego' maila, a nie z imienia i nazwiska, czego ma się bać, od czego jest funkcja blokuj. Czy ja Ciebie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Pearla
Można poznać tutaj przeróżne typy ludzkie. Ja np. spotkałam tu dwoje moich obecnych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starym pannom, znawczyniom tematu dziękuję za pouczanie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja jestem tym nawiedzonym człowiekiem który tutej pisze żeby rozmawiać tylko z partnerem życiowym Tak maly świat to nie jest żeby ograniczał się do jednego człowieka Czego szukam to nie wiem Niczego konkretnego Z tym mailem chodzi o to że często gdy ktoś chce przejść na maila to od razu sa przepychanki" ty podaj, nie, to ty podaj, nie bo ja się boję że zaraz jakieś niewyżytki będą do mnie pisać"Dlatego pytałam czy naprawdę tak jest ze odzywają się nie ci co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.42- "Czego szukam to nie wiem. Niczego konkretnego." XXXXX I wszystko jasne ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Przecież podał' lipnego' maila, a nie z imienia i nazwiska, czego ma się bać, od czego jest funkcja blokuj. Czy ja Ciebie pytam? xxx a czy ja wcześniej tobie odpowiadałem? widzisz we wpisie z 11:34 cytat odnośnie konkretnie do ciebie? nie, ale już się musisz przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze ktoś inny pytał o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jeśli jest się w związku i popisuje z kimś na boku, szuka się w necie takich "przyjaciółeczek" do rozmowy to jest według mnie już zdrada emocjonalna, znacznie gorsza od tej fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj autorze miales tu spokoj ja tu z toba rozmiawialam wstepnie_ przypadkiem tak wyszlo, a ty zalozyles taki sam temat i tam miales drwiny a tu nie zajrzales . Co tu jest grane /i nie zebym cie sledzila o nie, temat mi sie zapodzial i szukalam wieczorem a trafilam na ten drugi i masz tam wpis odemnie_ hej! milego rozmawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - sama widzisz kobieto, że Autor nie jest człowiekiem godnym zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trzymajcie sie/ nie dajcie sie/tylko real jest do poznawania / tez bym chciala porozmawiac w tym necie ,tak co nam w duszy gra bez podtekstow i z facetami i z kobietami na tematy zyciowe ale nie da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję starym pannom desperatkom za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a my dziękujemy typkowi, który ani chybi- coś kombinuje i ma coś skrywa "za uszami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to ci tylko dowalam bo se zasluzyles/ ani ze mnie panna ani desperatka /raczej spelniona mama i zona a ze mamy czasy internetowe to trzeba skorzystac z tego nie tylko gimbaza sie bedzie bawic my po 40tce tez chcemy sobie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie nie da się ukryć, że ta "laska"- 11.55- ZDEMASKOWAŁA CIĘ, że jednocześnie kombinujesz na Kafe- życie erotyczne i szukasz naiwnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze jestesmy i odpisujemy nie swiadczy o tym ze odrazu chcemy randki. Moge byc przyjaciolka sluchaczka doradczyni. troche flirtu na wesolo, sam napisales ze nie chcesz romansu tylko rozmow i bylabym za tym niestety sam nie wiesz co chcesz / dodam jeszcze ze flirt to nie zdrada czego gimbaza nie rozumie i duzo osob mylnie komentuje flirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a ja kobieta "w słusznym wieku" uważam, że jeśli ktoś jest w związku i jednocześnie flirtuje z inną/innym to jest to coś niepokojącego i na pewno nielojalnego wobec partnera/rki. A Pani słowa: " Mogę być przyjaciółką, sluchaczką doradczynią, troche flirtu na wesoło, sam napisałeś ze nie chcesz romansu tylko rozmow i bylabym za tym niestety sam nie wiesz co chcesz..." VVVV Cóż, kobiety mają dużo czasu, z którym nie wiedzą co zrobić ... A czy ON nie wie sam czego chce??? Myślę, że DOBRZE WIE bo od czasu do czasu jest tu stałym bywalcem i WCIĄŻ POSZUKUJĄCYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwaz co napisalam ,, Flirt na wesolo,, _ i w sieci _ no kolezanko ? to nie real .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nam autor nie skasuje tematu to porozmawiamy? z tym czasem to nie tak jak myslisz/ niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a nie szkoda Ci czasu na te wirtualne flirty z byle kim? :) Ja rozumiem, że "mamuśki" przesiadujące w domu, nie mające pracy zawodowej potrzebują się czasem DOWARTOSCIOWAĆ flirtem z jakimś anonimowym gostkiem w sieci- w dodatku będącym w związku z inną kobietą ale wybacz, dla mnie to jest żałosne :P Nie potępiam tego- Twoje życie- Twoja wola ale zdobądź się Koleżanko na jakąś refleksję nad tym. Może warto urozmaicić sobie życie w jakiś inny sposób?:) Pozdrawiam i póki co- życzę milego dnia i flirtowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wszyscy wiedzą że sama ze sobą piszesz a siedzisz tu w nadziei wyrwania choćby starych portek bo w realu nikt kijem nie chce nawet cię tknąć i internet tylko tobie zostaje bo nawet kot miał cię dosyć i nawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 :32 gosciu- a bardzo ci dziekuje za ta laske w cudzyslowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot jest najedzony i spi na fotelu / zupa dla meza i dla mnie sie gotuje/chcesz wiedziec jaka?/ I ZAMILCZ!!! _ pogadamy jak ci beda grozic operacje kregoslupa_ zalecenia oszczedzaj sie i oszczedzaj sie /to jest ten WOLNY CZAS a ty sie POCALUJ w cztery litery wiesz co to choroba i bol golym okiem tego nie widac nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×