Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaam

Nie wiem czy ją kocham

Polecane posty

Gość Jaam

Zastanawiam się czy ja naprawdę coś do niej czuję nie jesteśmy długo razem bo niecałe 3 miesiące, przed tem znaliśmy i poznawaliśmy przez około 4 miesiące. Od początku coś do niej czułem co nie pozwalało mi sobie odpuścić tej znajomości. Teraz jest tak że nie wiem czy ją tak naprawdę kocham, bardziej pewny byłem tego chyba zanim zaczęliśmy już oficjalnie być ze sobą i na początku związku, teraz to nie jestem tak naprawdę pewny co niej czuję, nie czuję takiego ciepła i bliskości z jej dotyku jak na początku, czasami nawet nurzą mnie nasze rozmowy, przy bliższych kontaktach też nie czuję niczego tak szczególnego. Tylko że gdy nie widzę jej chociażby dzień lub dwa to już wtedy strasznie tęsknię, nie potrafię się z nią nawet kłócić chociaż jestem dość wybuchowy i często doprowadzam do tego, jednak nie umiem się na nią gniewać. Gdy sobie pomyśle że moglibyśmy się rozstać wiem że bym nie potrafił tego przeżyć, wiem że nawet nie potrafiłbym tego zrobić. Strasznie się w tym wszystkim już gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa rozne rodzaje milosci,a motyle w brzuchu to nie wszystko,bo tez uciekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem musi Ci zniknąć z oczu byś zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×