Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość After24

24 lata i wiecznie bez chłopaka

Polecane posty

Gość gość
Autorko, a masturbujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After24
Masturbacja nie przynosi mi żadnej satysfakcji. Co to za radość się samemu ze sobą zabawiać? Tak bardzo mi brakuje kontaktu z mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w klubie. Jestem starsza i boję się nawet spojrzeć w stronę mężczyzny. Mam wrażenie, że albo zacznie mnie podrywać i nie będę wiedziała, co zrobić, albo mnie oleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, ale jestem zajęta - od dawna plus mam dzieci - ale nadal jestem nieśmiała wobec mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko odpisz dogadamy sie ja tez nigdy nie mialem dziewczyny tylko przelotne zwiazki i czuje sie samotny tez mam 24 lata jestem inteligeentnym pozytywnie nastawionym do zycia chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After24
Dziękuję, ale nie skorzystam. Sceptycznie się odnoszę do internetowych znajomości. Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie. A wracając do tematu, to nigdy bym nie podejrzewała, że pociąg seksualny może być tak silny. Bez snu i jedzenia się umiera, bez seksu się nie umiera, ale jednak totalny brak bliskości fizycznej daje mi się we znaki. Czy to normalne? Czy faktycznie inni ludzie też tak bardzo cierpią psychicznie i fizycznie bez miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cierpie z braku miłości, mam 26 lat i nigdy nie byłam zakochana. Poznalam wielu facetów, zawsze ktoś się kręcił ale ja do żadnego nic nie czułam...Umieram od środka :(. Życie bez miłości jest puste, bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After24
Ze Śląska. Ja odczuwam to niczym fizyczny ogień, jakby mnie paliło od środka i jako taką chęć dotknięcia drugiego człowieka i aby mnie dotykał mężczyzna, przytulił. To bardzo męczące uczucie. Lubię patrzeć na atrakcyjnych, dobrze zbudowanych mężczyzn. Ale zapala mi się ta czerwona lampka, że to coś brudnego i złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś homo to k****arz i wariat uwarzajcie na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After24
Kobiety, też odczuwacie to w ten sam sposób, co ja? Ja nigdy nie miałam prawa się zakochać...Nie pozwalano mi. W rzeczywistości nie zdobyłabym się na odbycie stosunku, bo za bardzo się boję konsekwencji i kary pozagrobowej, ale mam w nocy takie myśli, że wyobrażam sobie różne scenariusze. Czy to normalne?? Czuję, jak krew mi krąży w naczyniach krwionośnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko-masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Nic nie zaiskrzy. Wyjechałem z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma wygorowane wymagania stad zaden jej nie pasuje i zostaje sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" After24 dziś Kobiety, też odczuwacie to w ten sam sposób, co ja? Ja nigdy nie miałam prawa się zakochać...Nie pozwalano mi. W rzeczywistości nie zdobyłabym się na odbycie stosunku, bo za bardzo się boję konsekwencji i kary pozagrobowej, ale mam w nocy takie myśli, że wyobrażam sobie różne scenariusze. Czy to normalne?? Czuję, jak krew mi krąży w naczyniach krwionośnych... " X nie no, to chyba prowo. z tą karą pozagrobową to już przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×