Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chcemy modelek

Wy głupie myślicie że faceci chcą modelki do związku, bzdury

Polecane posty

Gość nie chcemy modelek

może pustaki i lawiranci tak, ale normalni faceci chcą porządne kobiety nadające się na partnerki, matki i żony, a nie jakieś lalki barbi durne jak but które tylko łapią facetów na silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie facet, ktory ma 194cm, a ja... 161 ;/ on na pewnio chce modeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy faceci to pustaki bo chca modelki. Nie patrza na charakter TYLKO na wyglad. Kazdy facet szuka pieknej kobiety, moze byc tepa, pusta, zolza i chamowata , wystarczy ze jest piekna to beda sie faceci o nia zabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie modelek
Lecicie tylko na wyglad, tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna juz zlapala faceta na silikony. Faceci nawet nie wiedza ktora je ma, a ktora nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem, że Autor wątku ma rację - wartościowi faceci zwracają uwagę nie wyłącznie na wygląd, ale głównie na to, jaka kobieta jest, jaki ma charakter. Właśnie jednego z takich facetów mam dla siebie. Zgadzam się całkowicie z twierdzeniem, że jeśli kobieta nie ma niczego do zaoferowania ponad powierzchowność, trafi jej się idiota. Także te, które tutaj tak narzekają, powinny popracować wyłącznie nad samą sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety wasza wina
chcecie modelek dziś Lecicie tylko na wyglad, tylko. Zgłoś NIE, wy tylko takich przyciągacie i tacy was podrywają, ale tak to jest jak chcecie tylko samców alfa którzy się bawią waszymi sercami, może czas pomyśleć DLACZEGO tylko takich przyciągacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaba V
gość dziś ja takiej nie chce, może jestem dziwakiem, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne a grubej w okularach bez makijażu chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to klamliwi  kłamcy
nie chcemy modelek wczoraj - milcz kłamliwy kłamco !!! Ja mam sasiadke, bardzo porzadka kobieta, pomaga ludziom chorym, jest wolontariuszka, ma dobre serce ale jest brzydka. Ma garbaty nos, oponke wokolo pasa, duza nadwage i wasa pod nosem, ale jest bardzo porzadna kobieta, lubi bardzo dzieci, wiec czemu faceci sie o nia nie zabijaja ? czemu jej nie chca skoro piszesz ze faceci takie wlasnie chca? czemu jest wiecznie sama, czemu cale zycie faceci ja olewaja skoro jest porzadna kobieta? Po co te klamstwa wypisujesz ty i inni faceci skoro kazdy z nas widzi na co leca faceci, tylko na wyglad, tylko i wylacznie, zaden charakter was nie interesuje i nigdy nie interesowal, zadnych porzadnych faceci nie chca, faceci chca tylko piekny wyglad, zeby sie chwalic przed kumplami. Kobieta moze byc durna pusta lala a wystarczy ze bedzie piekna to polecicie na nia. Kobieta moze byc chamska podla sucza i wami pomiatac zdradzac a bedzie piekna to tez na nia polecicie. Nikt w te wasze klamstwa nie wierzy, dla was liczy sie TYLKO WYGLAD, tylko i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jasne a grubej w okularach bez makijażu chcesz? Zgłoś Jeśli jest miła i nie pusta to czemu nie, wygląd to nie wszystko drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ink kognitto
faceci to klamliwi kłamcy dziś niestety wielu facetów to prymitywne małpy, nic na to nie poradze, polecam szukać między ludźmi faceta a nie wśród małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcemy modelek
faceci to klamliwi kłamcy dziś nie musi być modelką ale kompletne zapuszczenie to przegięcie w drugim kierunku. Ona pomaga innym ale powinna o siebie troche też zadbać, nawet dla własnego zdrowia, wąsa zgolić, troche schudnąć, i nie musi być lalką barbie ale powinna być kobietą a nie king kongiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie kobiety na każdą ładną dziewczynę co ma buzię kobiety a nie matki Teresy mówią modelka. Wtedy tak chcemy modelki. Ja po to chce być z kobietą by wyglądała jak kobieta bym nie miał wątpliwości co ma w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz miszczów
powiem tyle, kobieta nie musi być modelką ale powinna być kobieca, czyli ..... nie musi nosić makijażu ani ubierać się jak kurtwa, nie musi nawet golić nóg, pach, lub pipki, ale powinna być proporcjonalna waga/wzrost, mieć długie zdrowe włosy i przynajmniej się myć co jakiś czas, dbać o zdrowie czyli nie pić i nie palić itp, troche się ruszać, spacery, rower, nikt jej nie każe siedzieć 2 godziny na siłowni ani biegać maratony ale o zdrowie jak nie dba to już jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki w kropki
gość dziś to fakt, trudno się z tym nie zgodzić, kobieta musi być kobieca, co nie znaczy wcale że to modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaX
Ja jestem średniej urody a mam super męża. Nie raz słyszę od kogoś, że wygrałam na loterii. Nie dość, że w miarę przystojny to jeszcze np. umyje mi okna czy ugotuje obiad. Dla mnie to jest miłość i tyle. Wygląd nie miał tu w ogóle znaczenia. Wręcz odwrotnie. Jak się pomaluję na jakąś imprezę to nie jest zadowolony. Woli mnie naturalną. Za to wie, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji. Nie wydaje całej wypłaty na waciki czy inne takie. Wieczorkiem wypijemy sobie piwko czy zagramy w jakąś grę na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.15 Jasne a grubej w okularach bez makijażu chcesz? x Ja noszę okulary i się nie maluje i jakoś nigdy nie miałam problemu z facetami. W tej chwili jestem szczęśliwą mężatką. Co prawda nie jestem gruba a to chyba ma duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcemy modelek wczoraj no i sam sobie dziecko zaprzeczasz, lecisz na modelki a nie na charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Brzydkie kobiety na każdą ładną dziewczynę co ma buzię kobiety a nie matki Teresy mówią modelka. Wtedy tak chcemy modelki. Ja po to chce być z kobietą by wyglądała jak kobieta bym nie miał wątpliwości co ma w majtkach. x no i kolejne potwierdzenie, ze lecicie tylko na ladny wyglad, a nie na porzadne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcemy modelek
gość dziś nie chcemy modelek wczoraj no i sam sobie dziecko zaprzeczasz, lecisz na modelki a nie na charakter >>> ty jesteś głupia czy czytać nie potrafisz? przeczytaj jeszcze raz, nic nie zaprzeczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli faceci lecą na wygląd to co robią z tymi swoimi kobietami gdy one się zestarzeją?wszyscy je rzucają i młodsze biorą? bo jakoś tego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widze jak maja darmowa sluzaca w domu to nie rzucaja , dla wygody i na boku leca na inne, a jak nie maja sluzki to tez leca na inne, ladne i mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki w kropki wczoraj gość dziś to fakt, trudno się z tym nie zgodzić, kobieta musi być kobieca, co nie znaczy wcale że to modelka x kolejny co leci tylko na wyglad, zamiast zainteresowac sie charakterem kobiety, a tylko klamstwa beda wypisywac ze niby ma byc porzadna, a jak co do czego przychodzi to tylko wyglad sie dla facetow liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.15 A ja powiem, że Autor wątku ma rację - wartościowi faceci zwracają uwagę nie wyłącznie na wygląd, ale głównie na to, jaka kobieta jest, jaki ma charakter. Właśnie jednego z takich facetów mam dla siebie. Zgadzam się całkowicie z twierdzeniem, że jeśli kobieta nie ma niczego do zaoferowania ponad powierzchowność, trafi jej się idiota. Także te, które tutaj tak narzekają, powinny popracować wyłącznie nad samą sobą oczko.gif x ale co to za idiotyczne tlumaczenie? gdyby facetow interesowalo cos innego niz tylko wyglad to by znalezli kobiete wyksztalcona, inteligentna, ktora skonczyla kilka fakultetow, robi kariere, ale przeciez oni takich nie szukaja, oni ida tylko za wygladem, za pustym wygladem. Jesli kobieta nie ma nic do zaoferowania poza wygladem nie powinien facet sie nia interesowac a interesuje sie i potem ma pretensje do calego swiata ze laska jest pusta:D buauauaua sami faceci sa tepi jak kij, bo mozgu nie maja, leca jak mucha do gow/na na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ink kognitto wczoraj faceci to klamliwi kłamcy dziś niestety wielu facetów to prymitywne małpy, nic na to nie poradze, polecam szukać między ludźmi faceta a nie wśród małp x KAZDY facet to prymitywna małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie modelek
nie chcemy modelek dziś gość dziś nie chcemy modelek wczoraj no i sam sobie dziecko zaprzeczasz, lecisz na modelki a nie na charakter >>> ty jesteś głupia czy czytać nie potrafisz? przeczytaj jeszcze raz, nic nie zaprzeczam x napisales, ze lecisz tylko na wyglad i ze dla ciebie kobieta musi wygladac, wygladac i tylko wygladac i ani słowa o charakterze czy czymkolwiek innym co dla ciebie mialoby znaczenie, bo nie ma, dla ciebie liczy sie tylko wyglad, piekny ladny wyglad i nic wiecej, wiec to ty jestes głupią pustą prymitywną małpą Kobieta z nadwaga nie jest king kongiem tylko kobietą z nadwaga, a skoro dla ciebie juz nie jest kobietą tylko king kongiem to lecisz na modelki ty tępy pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przestań pić bo pleciesz jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężczyźni mają skłonność do wypowiadania się za ogół? Może Ty nie szukasz modelki - Twoja wola, ale to na pewno nie dotyczy wszystkich. A powiem Ci więcej - kobiety mało przejmują się takimi tekstami: my faceci lubimy kobiety takie czy srakie - bo na ogół kobietę obchodzi konkretny obiekt czy powiedzmy mężczyźni w jakimś typie, który jej się podoba, a nie "wszyscy faceci" bo podobanie się wszystkim wcale miłe nie jest. Tak samo jak facetów nie obchodzi na co leci każda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×