Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chcemy modelek

Wy głupie myślicie że faceci chcą modelki do związku, bzdury

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, więc nadrób to, a dopiero później odnoś się do czyjejś wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianP42
gość dziś bzdury, starszemu facetowi nie chce się już roohać, ja jestem tuż po 40stce i już nam dosyć, choć przyznam że swoje już w życiu wyroohałem to może dlatego, mam regularny seks od ponad 20 lat, minimum raz na tydzień a bywało duuuuużo częściej, więc spokojnie roohałem już pare tysięcy razy i mam dosyć, serio, a terazto robie tylko dla utrzymania formy nie że musze ani nawet że chce mi się, bo to naprawde sporo roboty dobry seks, może już się rozleniwiam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusty mezczyzna tylko do pustej kobiety zagada. Rozwiazly mezczyzna do porzadnej kobiety nie zagada a porzadny mezczyzna tylko porzadnej kobiety szuka. Ja porzadnej kobiety szukam dlatego zadnej radnej zwiazlej wsrod bylych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roohac jednym sie chce a innym nie, tym co sa juz dyszacymi star******* ale nie zmienia to faktu, ze nawet te dyszace staruchy leca mlody wyglad, nawet na starosc rozumu nie nabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na ogół kobietę obchodzi konkretny obiekt czy powiedzmy mężczyźni w jakimś typie, który jej się podoba X Jak was interesuja debile to wasz problem widac jestescie debilkami wiec pasujecie do takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale wyglad musi miec co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma jakis wyglad. Zreszta wiekszosci mezczyzn wystarczy przecietna z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźni między babami nie ma
po co babom przystojny facet? Aby inne im go zazdrościły, haha, znowu durna rywalizacja między babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kazdy ma jakis wyglad. Zreszta wiekszosci mezczyzn wystarczy przecietna z wygladu x gdyby tak bylo to zaczepialibyscie wszedzie te przecietne, a wy nawet ryja nie otworzycie do obcej tylko czekacie na idealy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×