Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PYTANKO DO WOLNYCH KOBIET

Polecane posty

Gość gość

Znajomy z widzenia lub jakis inny facet mowi do was ,,Bardzo mi sie podobasz i chciallbym sie cie blizej poznac" Co powoduje, ze zgadzacie sie na blizsze poznanie z tym gosciem ,a co ze go zlewacie ? Czy wystarczy, ze wam sie podoba czy nawet jak wam sie podoba to i tak z jakiegos powodu nie dacie mu szansy na poznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzylabym slow chcialbym cie blizej poznac.To takie sluzbowe.Jak na egzaminie.Wymysl cos wesolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu wylatywac z bardzo mi sie podobasz? to juz odpada element niepewnosci , ktory jest fajny na poczatku. takie to zbyt dosadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi się podobał wizualnie to mogłabym spróbować. ALE Miałam kiedyś bardzo trudny okres w życiu, problemy prawie mnie przerosły, trwało to kilka lat. Dziś nie wiem jak dałam radę to przetrwać, skąd miałam siłę. Gdyby wtedy ktoś taki stanął przede mną i zadał mi takie pytanie prosto w twarz, to nie wiem czy bym je usłyszała...czy bym je zrozumiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to poznanie nie zakladalo szybkiego seksu... bo w tych sprawach jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo powolna. I gdyby facet mi sie podobal, to pewnie bym sie z nim spotkala. Gdyby mi sie nie podoba i on powiedzial cos tak bezposredniego, to bym sie nie skusila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo upraszczasz sprawę, facet. Tu nie chodzi o konkretny wygląd, zachowanie, czy postawę, pojmowane świadomie, ale o czynniki wychwytywane wprost przez podświadomość, które sprawiają, że albo kobieta ma ochotę na bliższą znajomość, albo nie. I nie można się nauczyć ''bycia'', które będzie miało powodzenie, to kwestia pasujących podświadomych wzorców. Wielu ludzi nie dostrzega tej różnicy i kieruje się powierzchownymi emocjami, nie zwracając uwagi, co czują w głębi siebie. Dlatego większość związków się rozpada. Także... nie zadawaj idiotycznych pytań i postępuj tak, jak chcesz, bez zbytniej analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU AUTOR- Nie pytam dlatego, ze szukam porady tylko tak spontanicznie chcialem sie dowiedziec jak kobiety reaguja na taki tekst,ktory czesto polecaja szkoly uwodzenia i ci sprawia, ze dana kobieta umawia sie z danym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoly uwodzenia sa beznadziejne, swojego czasu mialam dosc czesto do czynienia z takimi panami. te ich pseudo pewne siebie teksty..... dramat. wszystko sztuczne, ten entuzjazm taki sztuczny... kiedys bylam tez swiadkiem sceny w autobusie - facet powiedzial obcej kobiecie ze jest bardzo ladna i ze musial jej to powiedziec. kobieta byl zazenowana... potem juz dialogu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami wystarczy popatrzyc dluzej w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że szkoły uwodzenia to wylegarnia żenady , facet myśli że jest samcem alfa a tobie się rzygac chce jak słyszysz te jego teksty , myślę że nawet nieśmiały prawiczek skulony w kącie prędzej znajdzie kobiete niż taki żałosny bubek po szkole uwodzenia ,który sypie zenujacymi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20.35 jak umowic sie z kims spojrzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie, bo znam już wystarczająco dużo osób a miłości nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba zainteresowac wybranke swoimi spojrzeniami.A jesli chcesz od razu sexu to nie da sie,trzeba isc do Agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura na tekst to dzisiaj poderwie sie naprawde tylko desperatke. Jak facet sie podoba to wystarczy jeden usmiech i sama kobieta zagada. Czemu wlasnie ci wlasciciele szkol uwodzenia to najczesciej sa bardzo przystojni. Bo tak naprawde uroda to jest to co gwarantuje 70% sukcesu przy pierwszym spotkaniu. Choc mozna sobie wierzyc w rozne kobiece bzdury o charakterze i innych cechcach to naprawde nie ma dla nikogo znaczenia ale ladnie brzmi w teorii jak sie zachwala przed znajomymi zamiast powiedziec ze to protak z super cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powoduje, ze zgadzacie sie na blizsze poznanie z tym gosciem ,a co ze go zlewacie ? - wyglad - osobowosc - inne skladowe Czy wystarczy, ze wam sie podoba czy nawet jak wam sie podoba to i tak z jakiegos powodu nie dacie mu szansy na poznanie? - nie wystarczy, na wyg,ad to leca TYLKO faceci - moze byc wiele powodow na jakich rezygnujemy z poznania faceta, zalezy od indywidualnego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.34 cala kobieca logika w tej odpowiedzi czyli wszystko i nic. Typowy przekaz od kobiety tzn ,,Domysl sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie domyslam...strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt mi tak nigdy nie powiedział 😭 ale jak ktoś się mną interesuje, to chce mi się rzygać ze strachu przed zranieniem i mam objawy choroby fizycznej, jak przy jakiejś grypie. Tak bardzo się boję. Więc rzadko kiedy daję sobie szansę, a jak już dam, to cierpię katusze psychiczne. Taki ze mnie świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 Boże, mam to samo, myślałam że tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoly uwodzenia bazuja na tym co sie.kobietom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×