Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam bardzo wiele bardzo ladnych kolezanek, ktore maja brzydkich facetow

Polecane posty

Gość gość

sa naprawde ladne a wierza sie kobiety z takimi brzydalami, to na ulicy tez zauwazam pelno ladnych, pieknych, atrakcyjnych kobiet z brzydkimi nieatrakcyjnymi byle jakimi facetami. Spotkanie natomiast brzydkiej kobiety z przystojnym facetem graniczy z cudem, a jak sie spotka to okazuje sie ze to tylko kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Cię tu dziwi bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sa fakty
bo kobiety leca na charakter a faceci tylko na wyglad, piekny wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co Cię tu dziwi bo nie rozumiem? x dziwi mnie to, ze moglyby miec atrakcyjnych mezow, chlopakow a maja brzydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjny to co najwyżej kochanek. Mąż ma być.....zaradny i ogarnięty, inteligentny i pewny siebie. To jest sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydale mają dobre charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio moja kolezanka z pracy wyszla za maz. Jak pokazala zdjecia to nie moglam uwierzyc. Ona jest naprawde piekna, atrakcyjna, elegancka, kobieta z klasa, faceci ja podrywaja w pracy, a ten jej maz to nie dosc ze paszczur, gruby zeby nie powiedziec ze tlusty spasiony to jeszcze wyglada jak fleja. Nie rozumiem dlaczego kobiety, ktore sa ladne i maja powodzenie wiarza sie na cale zycie z takimi nieciekawymi brzydalami, ktorzy w ogole nie pociagaja, a one niejednego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa co tu gadac ci modele nie maja kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo brzydale mają dobre charaktery. x nie maja to mit, maja na pewno kompleksy i frustracje co przelewaja na kobiety za brak powodzenia w formie ublizania kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kasa co tu gadac ci modele nie maja kasy x nie kasa, ona zarabia wiecej od niego, robi kariere a on nic w zyciu nie osiagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydale mają dobre charaktery. xxxxx bzdura,prowadzałam siez dwoma brzydkimi, bo sama miałam kompleksy ze nie powinnam startować do kogoś ładniejszego. I obaj okazali sie wredni. Teraz spotykam sie z facetem przystojnym, wysportowanym, ładnym z twarzy, wydaje mi sie ze atrakcyjniejszym ode mnie i to sporo i ma rewelacyjny charakter, za parę miesięcy ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Bo brzydale mają dobre charaktery. x nie maja to mit, maja na pewno kompleksy i frustracje co przelewaja na kobiety za brak powodzenia w formie ublizania kobietom x kafeteria jest dowodem na to ze brzydale to wulgarne chamy ublizajace kobietom i dalekoooooooooo im do dobre chrakteru, brzydale maja podle charaktery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona robi kariere.......no i wiadomo dlaczego przystojny i normalny jej nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo brzydale mają dobre charaktery. xxxxx bzdura,prowadzałam siez dwoma brzydkimi, bo sama miałam kompleksy ze nie powinnam startować do kogoś ładniejszego. I obaj okazali sie wredni. Teraz spotykam sie z facetem przystojnym, wysportowanym, ładnym z twarzy, wydaje mi sie ze atrakcyjniejszym ode mnie i to sporo i ma rewelacyjny charakter, za parę miesięcy ślub x świeta racja, brzydcy faceci sa wredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tematu, a wiesz co to jest miłość?:) uważasz, że jest się z kimś, bo jest przystojny i skoro ja jestem piękna, to sobie wykalkuluje, że też będę miała przystojniaka, bo mogę?to jest życie, może się trafić , że zakochałabym się w facecie i akurat jest też przystojny i super, ale ja np (obiektywnie atrakcyjna, choć bardziej po prostu uważam, że normalna, szczupła, dbająca o siebie i wygląd) mam faceta z dużą nadwagą, noszącego okulary (poważna wada od dzieciństwa, operacja itp) a obecnie nawet bez 2 zębów (sytuacja tymczasowa). i to co piszesz potwierdza tylko jak mnie widzą z nim osoby z boku. Czy w takim razie jestem przegrywem, bo w kimś takim się zakochałam??tzn osoby brzydkie muszą być z brzydkimi?a ładne z ładnymi?niestety tak to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona robi kariere.......no i wiadomo dlaczego przystojny i normalny jej nie chcial. x czyli dla ciebie brzydki jest nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorko tematu, a wiesz co to jest miłość?usmiech.gif x To czemu faceci nie zakoc***a sie w brzydszych od siebie i zawsze ale to zawsze maja ladniejsze od siebie ?? Co z ich miloscia ? Moze faceci nie kochaja tylko sie pokazuja z ladnymi zeby inni im zadroscicili, nie sadzisz? Nie znam przystojnego faceta, ktory nialby brzydka kobiete. Nie mam wsrod znajomych takiej pary - ona brzydka on przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet zakochuje się w ciele kobiety, głównie. To chyba juz przedszkolaki wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rzecz gustu. Widocznie mają w sobie to coś ze się zakochały. Moja była koleżanka kiedyś stwierdziła że stać mnie na więcej o mogłabym mieć fajniejszego faceta. Yyy dla mnie jest idealny i w moim typie. Takie uwagi najlepiej zachować dla siebie. Ja z kolei obserwuje zadbanych facetów i żony niezadbane fleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaliczam do tego grona Ale wiesz co ? Ten który mnie urzekł jest niebywale inteligentny, każdego dnia czuje się najważniejsza, jestem z nim szczęśliwa tak po prostu :) Nie brakuje mi adoracji od innych mężczyzn a mimo to nigdy nie pokusilo mnie by spróbować z przystojniakiem ( choć miałam okazję) dlatego Ze, żaden jak dotąd poznany facet nie dorównuje mojemu pod względem intelektu właśnie. A dla mnie to ważne. Kiedyś uroda przeminie a zostaniemy z człowiekiem z którym fajnie jest mieć o czym porozmawiać a nie "pogadać ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorko tematu, a wiesz co to jest miłość?usmiech.gif x To czemu faceci nie zakoc***a sie w brzydszych od siebie i zawsze ale to zawsze maja ladniejsze od siebie ?? Co z ich miloscia ? Moze faceci nie kochaja tylko sie pokazuja z ladnymi zeby inni im zadroscicili, nie sadzisz? Nie znam przystojnego faceta, ktory nialby brzydka kobiete. Nie mam wsrod znajomych takiej pary - ona brzydka on przystojny. no własnie tak jak ktoś napisał wyżej, faceci niestety trochę inaczej się zakochują;) oni bardziej jednak wzrokowcy i zakochują się w ciele. mój "brzydal" wcześniej miał kobiety, może nie piękności ale fakt...nigdy nie był z brzydszą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widuje przystojnych facetów z jakimiś grubaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.33 bo przystojnych facetów jest malo w Polsce, rozejrzyj się wokół... Większość albo brzydcy albo przeciętni. A pięknych kobiet sporo, wiec dla wszystkich Nie wystarczy przystojniakow. Część z tych kobiet pewnie kocha swoich facetów a część jest z nimi bo lepszy się nie trafił, zeby nie być same, z desperacji. Przystojni mogą przebierać i doskonale zdają sobie sprawę ze sa atrakcyjnie, najczęściej to rooochacze którzy tylko zaliczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×