Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nocne budzenie 5 miesiecy

Polecane posty

Gość gość

Co zrobic jak dziecko budzi mi sie co godzine poltorej cala noc??Przez pierwsze 3 mc budzilo sie 4 razy.A teraz im dalej jest gorzej.Jest tylko na piersi.W dzien je 4 razy a w nocy 8.spi 12 godzin ale z tymi pobudkami na jedzenie.nawet sie nie budzi tylko szuka piesi buzia.smoczek ani przytulenie nie pomaga.niestety spi ze mna.zasypia sama bez piersi bez smoczka.w nocy jak sie obudzi tez pogada i zasypia.tylko tyle je w nocy az nad ranem sie mu ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest glodne.. musisz przetrwac, juz nieslugo bedziecie rozszerzac diete i moze sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien wszystko jest interesujace, skoro je tak mało w ciagu dnia to dojada w nocy ;) Moj tez sie budzi, taki urok wielu dzieci na piersi, choc jest to bardzo ciezkie. Ale zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nawet bardzo nie przeszkadza.spie z dzieckiem i dzieki temu jestem wyspana nawet tylko martwie sie ze nie ma przerwy od jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć miesięcy to duże dziecko , może masz zbyt rzadki pokarm i trzeba by na nic dać coś bardziej sytego . Pogadaj o tym z pediatrą bo sam pokarm naturalny widocznie już nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy to jest mozliwe ze niedojada jesli jest w 90 centylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sluchaj tych bredni o chudym pokarmie. Zjada ile potrzebuje, z tym ze nie dojada chodziło mi, ze mniej w dzien, za to wiecej w nocy, zeby bylo akurat- w ciagu calej doby. W sumie ok. 900 ml pokarmu. Moj tez przez pewien czas jadł tyle razy w nocy, teraz ma 3-4 pobudki. Ale swego czasu budził sie na nocne uczty po 30 minut. Macie 90 centyl wiec glodne nie jest, nie daj sobie wmowic tak jak mi wmowiono, wprowadzilam mm ktore nic nie dało. Budzi sie tak jak potrzebuje sie budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam z 2 dzieci. To nornalne i zmieniania sie szybko. Moje wiadomo budziły sie jako noworodki. Potem do 3, 5 miesiąca przesypialy noce. Nastepnie zaczely zabkowac i pobudki co godzinę. Z czasem coraz rzadsze. Co mozesz zrobić to kp czesciej w ciągu dnia bo twoje dziecko chyba zamieniło sobie dzień z noca trochę. W dzien powinnas sprobiwac kp co około 2, 3 h plus dluzsze kp przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Spróbuj odciągnąć pokarm w ciągu dnia (resztę po karmieniu dziecka), żeby mieć porcję na noc. W nocy nakarm dziecko z piersi, a potem dokarm butlą. Może ten sposób i u Ciebie zadziała. Poleciła mi go połóżna - z tym, że zaznaczyła, że jeżeli nie będę mieć na tyle pokarmu w ciągu dnia, żeby odciągnąć na noc, to w nocy dać dziecku mm na dokarmianie. Na razie mam ten pokarm, a poza tym opory, żeby mieszać kp z mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Mój syn tak miał do 18 miesiaca. Do momentu, aż odstawilismy pierś. Teraz ma 2 latka i wstaje 2 góra 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×