Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak mnie zostawił

Polecane posty

Gość gość

Facet mnie zostawił bo jak uważa, to będzie dla mnie lepsze i chce chronić mnie przed sobą . Ja go kocham, co mam zrobić? jak mam go zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna się najlepiej. Posłuchaj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce z tobą być to przyjmij to do wiadomości. Ma już inną bo zawsze tak mówią gdy inna na boku.Tak ma być, jest ci przeznaczony kto inny.Każdy jest w baszym zyciu po coś .Widocznie teraz czas na inną osobę przy twym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu spokój, nie chce z tobą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.12 dokładnie. Przeciesz nie powie wprost ze ma inna bo wyjdzie na doopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym, żeby był szczery niż bawił się w takie gierki. Zastanawiam się, czy niektórzy nie mają świadomości, że takie coś gorzej krzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety brzmi to z jego strony jak wymówka. Może za bardzo się staralam podczas kiedy on za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to możliwe, pozwalałam mu na dużo, a on i tak twierdził, że go ograniczam. a sam z wyboru wołał pomijać fakty typu "spotkałem się z kolegą". denerwowałam się wtedy nie na to, że to zrobił, a że nic nie wiedziałam.. teraz też uznał, że to dla nas i dla mojego dobra, ale dlatego nie zapytał mnie o zdanie? Mam żal do niego, że nie walczył. jak prosiłam o naprawę relacji to nigdy nie był taki i nic nie robił w tym kierunku, a jak poprosiłam o to, żeby się zastanowił i nie podejmował decyzji za mnie, bo wcale nie jestem szczesliwsza to jest stanowczy. Widać nigdy mnie nie kochał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×