Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona sobie ze mnie robi jaja?

Polecane posty

Gość gość

Pewna kobieta od poczatku znajomosci (oceniam ja jako bardzo ladna), zlapala ze mna dobry kontakt, kilka razy mnie skomplementowala, co bylo ogolnie mile i nie zdarza mi sie czesto, ale wczoraj powiedziala mi ze jej sie podobam. Problem w tym ze generalnie nie uwazam sie za atrakcyjnego jestem niski -160cm, co prawda szczuply i twarz mam ladna, ale pojawily mi sie zakola. Czy ona sobie ze mnie zartuje czy moze byc zainteresowana? Dodam ze mam taka sytuacje 1 raz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona ile ma wzrostu? twarzą możesz nadrabiać znałam niskich, którzy mieli duże powodzenie z powodu ładnej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona podobnie ale jak zalozy szpliki to jest wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Kobiety pociągają nieco bardziej złożone kwestie, niż facetów. Więc tak, jest to możliwe, że jej się podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic    No1
up, żeby temat debila nie był na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksem ja przekonmaj jak masz duzje jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
Kiedy faceci zrozumiecie ze dla kobiet liczy się coś więcej w człowieku już tylko wygląd. Musiałeś jej czymś zaimponować. Może dobrze się jej z Tobą rozmawia, jesteś dowcipny i szarmancki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda ma racje. Nam najczasciej imponuje cos wiecej niz wam... wyglad to dla mnie drugorzedna sprawa..wiec jak mowi ze jej sie podobasz, to tak najpewniej jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic  No1
"Nam najczasciej imponuje cos wiecej niz wam." To też jest spore uproszczenie, że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dla niej masz to "coś", w jakiś sposób ją pociągasz. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz 160 wzrostu i nijaki wyglad a ona jest ladna to albo jest zdesperowana samotna matka albo zwyczajnie traktuje cie jako zrodlo przyslug/prezentow lub darmowej kasy. Takie komplementy w ustach ladnych kobiet nie maja znaczenia. Sam znam pijawki tego pokroju co zwyczajnie lubia dobrze zjesc i darmowe kolacje bez zobowiazan na koszt jakiegos zakochanego idioty ktoremu powiedza kilka milych slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy uproszczenie... jestem bardzo atrakcyjna kobieta, ale zawsze denerwowali mnie lalusie rozpuszczeni przez kobiety. Wole inteligentnych, meskich i szarmanskich:-). Z tymi najladniejszymi mozna poflirtowac a potem spuscic wode :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dokłądnie tego się obawiam, tzn. ona nie ma dzieci, jest miła, uczynna, raczej dobra, spokojna, nie imprezuje za dużo, ciągle mi coś podrzuca, jakieś ciasto, coś do przekąszenia, pyta czy pójdziemy na spacer pogadać, niby takie słodkie i niewinne wszystko, ale jednak ja sam w to nie wierzę, bo jest tak... po prostu za dobrze. Może ona sobie ze mnie kpi? Może ma jakiś zakład, może chce adoracji? Może..... Wcześniej interesowała się mną bardzo ładna kobieta taka naprawdę 10/10 wyższa odemnie, ale ja ją zbywałem, aż odpuściła bo nie wierzyłem, że może czegoś odemnie chcieć, też wyczuwałem w tym podstęp. Tutaj, też w to nie wierzę, ale skoro sytuacja jest podobna ma miejsce drugi raz - z tym, że ta wyznaje mi wprost że jej się podobam, a tamta dawała tylko sygnały sypmatii - to może jednak się mylę, może jej intencje są szczere? Generalnie jestem bardzo ostrożny z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pokaze ,nie wiedzialam ze mezczyzni tez sie boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze - co z wami nie tak??? Dziewczyna pokazuje ci ze sie jej podobasz (przynosi ciasto I proponuje spacery) a ty szukasz trzeciego dna?? Puknij sie w czolo! Bierz sie za dziewczyne, bo jak tak bedziesz czekac, to sobie ciebie odpusci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaski koń 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic    No1
@ Mam rozumieć, że w twoim świecie inteligencja, męskość i szarmanckość stoją w bezpośredniej opozycji do przystojności? :D Albo to albo to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyzej- nie zawsze, ale bardzo czesto (za czesto... to sie wyklucza) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Co ryzykujesz próbując? Podoba ci sie ona? Jeśli tak to spróbuj, jak sie sparzysz to trudno takie zycie, lepiej próbować i nie żałować, niz zalowac ze ci zycie przez palce prECIEKA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pokazac jej jaja ona powie co sondzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ja sprowokuj np owiedz ze jestes biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze moze jej sie podobasz i niekoniecznie z urody tylko, mysle po tym co tu piszesz ze jestes dosc nietypowy pozytywnie oczywiscie, raczej nie miales jeszcze kobiety? Napewno daleko ci do bawidamka, moze wyczula ze bylby z ciebie dobry material na meza,a tego wlasnie potrzebuje dzisiaj kobieta rozsadna i madra,chyba oto chodzi,masz prace? Dobry zawod? Jestes konkretny i staly w uczuciach? To sie nazywa stabilizacja i to jest cecha poszukiwana dzisiaj przez madre kobiety,zgadzasz sie ze mna?radze wykozystaj szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurd**el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
Skoro się Tobą zainteresowała spraw zeby poczuła się wyjątkowa. Od takiego faceta jak Ty otrzyma znacznie więcej niż od macho sraczo tudzież bad boya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat ona ma 27 lat. Co z tego, że mam dobrą pracę i zawód? Tu nie o to chodzi, do okoła widzę lepszych graczy, chociażby pod względem urody, pozatym do niej ciągle ktoś podbija, ona raczej tego nie bierze na poważnie i spławia innych żartem. Właśnie to, że mam dobry zawód i pracę to tylko może być na minus bo jak ktoś wyżej napisał ona może mieć zamiar pożerować na mnie, lub coś w tym stylu, dlatego jestem ostrożny, naoglądałem się już wiele w życiu i nie szukam kłopotów. Dlatego sam nie wiem co o tym myśleć, na razie powoli rozkręcam tą znajomość, ona chciała wyskoczyć gdzieś na weekend, ale stwierdziłem, że trochę zdystansuje relację i poczekam na to jak ona się zachowa umówiłem się z nią na następny czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ona ma 25, w sierpniu skończy 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
Facet weź się ogarnij. Takim zachowaniem ja stracisz. Uwierz w siebie. Kobiety nie potrzebują przystojnych facetów tylko takich którzy okażą im szacunek i miłość. Kobieta potrzebuje stabilizacji, zaufania i wierności.ty jej to możesz dac. Dystansujac się wcale na dobre wam to nie wyjdzie. Zaryzykuję i spróbuj. Jeśli cue wywołuje będziesz bogatszy o nowe doświadczenia z kobietami. Takim myśleniem nigdy nie będziesz w poważnym związku bo zawsze coś będzie siedzieć w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×