Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona sobie ze mnie robi jaja?

Polecane posty

„naoglądałem się już wiele w życiu” x Chyba filmów. Rób dalej tak, jak robisz, zapewniam że dziewczyna w końcu odpuści. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, co w Tobie zobaczyła, bo jeśli nie wygląd (jak sam twierdzisz), nie charakter (chyba że kręcą ją niedojrzali chłopcy), to nie mam pojęcia co. Sam dobry zawód to za mało, musiałbyś chcieć wydawać na nią kasę, a tego też nie widzę. Jesteś malkontentem z kompleksami, z takim nastawieniem nigdy nie będziesz w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS na urlopie byłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spujrz prawdzie w oczy, jestes maly, penis pewnie z 10cm, co ona moze w tobie widzie? kase? tak sondze, pozatym ona jest ladna wiec chce cie zrobic za bankomat i puscic sie z innym, dobrze ci radza ze tak bedzie nia badz gupi i zostaw ja pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:59 weź skończ podstawówkę bo czytać się nie da :/ więc się nie wypowiadaj ze swoim intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„MS na urlopie byłeś?” x Zostałem porwany, kasa albo wracam na forum. Teraz jest poważne ostrzeżenie, że to nie żarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek in spe
W zasadzie kobiety i mężczyźnie mają te same dwa problemy: 1. "Nikt mnie nie chce, bo jestem za niski(a)/wysoki(a)/biedny(a)/gruby(a)/chudy(a)/mam za małe(go)." 2. "Coś jest pewnie nie tak, bo on(a) mnie chce, a ja jestem za niski(a)/wysoki(a)/biedny(a)/gruby(a)/chudy(a)/mam za małe(go)." A może by tak po prostu siebie i tę drugą osobę zaakceptować, pokochać, poślubić itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie zawsze z początku tak jest, ale nie daj się nabrać, to tylko słowa, tez tak miałem, jaki to ja przystojny nie jestem, a jak zobaczyła mnie na żywo, to po spotkaniu zdołała powiedzieć tylko ze nic z tego, mimo naszych wspólnych zainteresowań, muzyki takiej samej słuchaliśmy, byłem widocznie tylko jednym z wielu,cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ona ma wzrostu?1,60 to naprawde malo, ale twarz najwazniejsza, jesli ona jest kieszonkowa maskotka 1,5 lub chobcy tez 1,6 , to mowila szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ogarnij się i weź sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ale my się znamy nie z internetu, ona od początku widziała jak wyglądam a potem poznała mnie z charakteru i pasji, ona ma też chyba ze 162cm, więc nawet trochę wyższa odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dobre i ty wierzysz ze ona cie pragnie? koles mezczyzna ponizej 170 to nie mezczyzna sory ale to realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę na główną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zainteresuej sie kolegom cfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś ja do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×