Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kompletnie nie bałam się porodu, a teraz PANIKA!! To normalne? Może to zwiastun

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy poród 8h i masakra.... Mimo to całą ciąże pochodziłam na luzie do porodu. Zero stresu, co będzie to będzie i super. Teraz jestem w 37tc, coraz więcej skurczy i innych objawów i dziś już normalnie zaczęłam panikowac. Na myśl o bólu boję się bardzo :( może to właśnie zwiastun porodu? Może to już tuż, tuż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze, przywitasz maleńastwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko spokojnie. Mój pierwszy trwał kilkanaście godzin i mimo znieczulenia (od któregoś momentu) był bardzo trudny. Drugi poród też na oksytocynie, ale luuuuz i nawet bez znieczulenia, bo nikt nie zdążył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej kolejne porody są łatwiejsze. Ja rodziłam 3 razy. I zawsze na sam koniec trochę się stresowałam, szukałam informacji jaki jest kolejny poród. Moja rada skupić się na czym innym, odwracać uwagę. Porodu nie da się uniknąć. Musisz urodzić i już. Najczęściej jak już wiedziałam że to już, nachodził mnie spokój i opanowanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiastun? No k********. zaraz rodzisz a ty zwoastunow sie doszukujesz? Debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w obu przypadkach pojechałam spokojna i opanowana. O ile pierwszy zaskoczył swoją intensywnością tak w drugim byłam przyszykowana na bol i wiedziałam jak sobie z nim radzić. Wspolpracowalam i urodzilam w moment bez nacinania i zadnej ingerencji medycznej- ich, znieczulenia. 100% poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam dwa razy, pierwszy to kompletna niewiadoma,jechalam na porodówke pewna siebie, ze co ja nie dam rady dam! drugi poród cała ciąza to strach przed drugim porodem,był 100 razy bardziej bolesny niż pierwszy, plakalm krzyczałam, straszne rzeczy!! a oczytalam się na internecie ze kolejne porody to pikus, rzucałam się na łożku jak wariatka z bólu, każdy skurcz wywoływał u mnie łzy w oczach. pierwszy poród w porównani do drugiego to była latwizna. oba naturalne, bez znieczulenia, tylko przy drugim dostałam szybko oksytocynę, bo było późno a lekarzom spac się chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×