Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"biedacy" dostają 500 plus a dla niepełnosprawnych nie ma pieniędzy

Polecane posty

Gość gość
a ja mając dochód 800 zł na osobę nie dostaję 500+ bo jestem dla pustych pisowców za bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat nie ma dotacji dla dzieci niepełnosprawnych. Zasiłek od lat się nie zmienia. Czemu teraz taki krzyk jest? Czemu za PO tak strasznie nie protestowali? I nie tylko biedaki dostają 500+ bo taki "bogacz" co ma dwójkę lub trójkę szybciej rękę wyciągnie niż ten biedny bo mu honor nie pozwala, nie wliczając patoli bo oni byli , są i będą, i jak żerowali tak i będą żerować na różnych pomocach z opieki. Państwo tylko powinno bardziej kontrolować gdzie i do kogo te pieniądze trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu za PO tak strasznie nie protestowali? x a skąd wy te bzdury bierzecie? Zero znajomosci tematu, ale gada byle gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 hahahahha "biedny bo mu honor nie pozwala". Padlam... przestańcie powielac ten chory stereotyp, ze jak ktos jest biedny to tez uczciwy i honorowy, a jak bogaty to napewno oszust i bez skrupulow. To takie samo klamstwo jak biedny schorowany, a bogaty zawsze zdrowy. Wszystko co zle przypisujecie tym bardziej majetnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 11:07, dokladnie, mam taka honorowa biedna kuzynke mopsiare. Ma lepsze rozeznanie w tym co sie jej nalezy niz urzedniczki w mopsie. I nie wstydzi sie prosic o pomoc, delikatnie mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatym się bardziej 500 + należy niż biednym pracującym za najniższą bo to głównie oni to sponsoruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×