Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet jest moim kumplem

Polecane posty

Gość gość

Czy to dobrze wróży? Nie ma między nami fajerwerków jak z filmów romantycznych ale robimy dużo rzeczy razem. Podróżujemy, jeździmy na snowboardzie, chodzimy na siłkę i sporo czasu spędzamy po pracy grając w gry komputerowe. Nawet razem gotujemy i sprzatamy. Na szczęście pracujemy osobno. Prawie wogole się nie klocimy. Co myślicie czy my jesteśmy kumplami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście partnerami. Macie wspólne pasje i je realizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wyobrażam związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeszcze wspólny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać gdzie on ciebie znalazł? Też chcę podobne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spodziewasz się fajerwerków to sobie poszukaj przeciwieństwa. Taki gość będzie Ci robił taką karuzele emocjonalną że będziesz mokra 24/24. Dołączysz wtedy to grona świeżo upieczonych samotnych matek ale będą emocje i to duuuużoooo ;) a tak na serio to masz szczęście bo żyje w podobnym związku z Kobietą która jest moją przyjaciółka, dziewczyną i kochanką. Dzielimy niektóre pasje, praktycznie nigdy się nie kłócimy. Wydaj mi się że masz szczęście bo musisz wziąć pod uwagę że jeżeli planujecie spędzić całe życie razem to przynajmniej będziecie mieli coś co będzie was łączyć poza łóżkiem. Odnośnie kłótni to to że przeciwieństwa się przyciągają to ściema taka sam jak to że Mężczyźni wolą zołzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba coś do niego czujesz oprócz przyjaźni? Pociąga Cię w ogóle czy to taki związek jak brat z siostrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki sam związek i było by idealnie gdyby nie ten brak fajerwerków właśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko musi być wyśrodkowane :przyjaźń, kumpelstwo, uczucie i fajerwerki. Każdy związek na długie lata bez któregoś z tych puzzli runie. Wystarczy że po latach strzeli wad zakochanie do innej osoby i po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
Nic tylko się cieszyć. W takim związków nie ma fajerwerków no bo niby jakim cudem skoro jesteście tacy sami ;) Chyba lepszy taki związek niż z wahaniami emocji, klotniami, wiecznym obrażobrażaniem. Nawet jeśli seks na zgodę jest z******ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój facet jest moim kumplem" - i dlatego na Kafeterii zadajesz infantylne pytania, a nie pogadasz o tym z ... "kumplem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U nas jest tak samo i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma między nami fajerwerków jak z filmów romantycznych" X A co konkretnie uważasz za takie farejwerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo romansidel się naogladalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan zakochania, fajerwerki i tzw. motyle w brzuchu" szybko przemijają a PRZYJAŹŃ i kumplowanie pozostanie miedzy wami na zawsze. Niestety wszyscy marzymy o fajerwerkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co myślicie czy my jesteśmy kumplami?" X To zależy czy uprawiacie seks i się kochacie. Jeżeli nie - to jesteście kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW_ZNÓW
Jak sobie tak poczytałam, to jestem przekonana, że wolałabym na zawsze być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego takie wnioski wysnułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×