Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cel, do końca roku 50tys, tyle chcę odłożyć

Polecane posty

Gość gość

mam odłożone 10tys, muszę odłożyć jeszcze 40tys, w przyszłym tygodniu wyjeżdżam za granicę na trzy miechy, może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cel do końca roku zamknąć 150tys oszczędności. Jesteś dziewczyna czy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja facet, to może założymy kółko wsparcia jak te co się odchudzają albo chcą zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co zbierasz, w co Inwestujesz? Ja mam tylko lokaty bankowe ale myślę o giełdzie, kryptowalutach, firmie czy mieszkaniu na wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokaty chyba słabo dają, co by mi wpadło z tych 50tys przez rok? Serio myślisz o krptowalutach, chodzi Ci o kupno i szybką sprzedaż np 1 dniowe operacje? Czy jakieś długoterminowe lokaty w kw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie lokaty 300 miesięcznie. A tak myślę żeby kupić np za 10 jakieś mniej znane kryptowaluty i potrzymac. Na pewno 100k będę miał zawsze w pewnych inwestycjach więc mamy podobna sytuację co do inwestycji bo ja maksymalnie 50 zaryzykować jestem w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na btc to inwestując z 4 lata temu to do tej pory to niezła sumka by urosła, jednak w obecnej sytuacji nie połasiłbym się na btc, tylko 4 lata temu ludzie też tak mówili, ciężko wybadać co będzie z tym dalej. Co do innych walut to jestem sceptycznie nastawiony, moim zdaniem to to co się stało z btc to był ewenement i więcej się nie powtórzy. Najlepsze to są chyba mieszkania, ale w mieście z jakąś uczelnią i wynajem pokoi. Jeszcze myślałem, żeby wziąć busa w leasing , pojeździć trochę samemu a potem zatrudnić kierowcę z własną działalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę o firmie jakiś handel widziałem na YouTube eksperyment facet na jednej aukcji jakieś zabawki chodzika dla dzieci z hurtowni zarobił ponad 40tys zł na czysto w rok by miał sto tysięcy złotych gdyby ciągnął to dłużej wyszło mi 20 wysyłek dziennie to trochę sporo roboty. Za rok mają jakiś ulgowy zus i nfz wprowadzić to można by bez żadnego strachu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już wróciłem, przywiozłem 31tys + 10 odłożone to mam już 41tys, muszę jeszcze 9 do końca roku i cel osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×