Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciężkie rozstanie

Polecane posty

Gość gość

Hej wiem ze jest tu wiele takich tematów ale nie umiem sobie poradzić sama. Po dwóch latach i zaręczynach zostawił mnie chłopak z dnia na dzień. Nie spodziewałam sie tego ani trochę. Dosłownie jednego dnia piękne chwile na drugi ze on mnie juz nie kocha. Przez cały związek nie stało sie nic co dałoby mu powód. Szukaliśmy sali na wesele on bardzo tego chciał. Obiecywał mi ze jestem ta jedyna a tu nagle taki strzał w twarz. Nie umiem sie pozbierać prosiłam dzwoniłam a on idzie w zaparte. Mówi ze niby poznał inna ze pisał z nią jak był ze mna ale cieżko mi w to uwierzyć bo przeciez miałam dostęp do wszystkiego i cieżko by było mu to ukryć. Do tego doszła jego mama która od zawsze nim rządziła. Synek mamusi. Od niej usłyszałam tyle bolesnych słów a przez całe dwa lata uważała ze jestem wspaniała dziewczyna dla niego. A teraz ? Dosłownie powiedziała mi ze mam spier*** nie wiem co sie stało całe moje życie straciło sens. A tamten mnie teraz obgaduje i sie mna bawi jednego dnia robi nadzieje a drugiego mówi ze to wszystko było błędem i ze mam sie odwalić. Nie umiem ułożyć sobie tego wszystkiego w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklime1986
Przede wszystkim nie obwiniaj się o to. To nie Twoja wina, nie czuj się tak. Wiem, że ciężko, ale postaraj się zobaczyć tego dobre strony. Mogłaś z nim mieć dzieci, mogłaś po ślubie się męczyć z nim i jego mamą. A tak masz szansę na szczęście. Polecam ten film Pawlikowskiej, może łatwej Ci będzie inaczej na to spojrzeć, może nie teraz, ale za chwilę. https://www.youtube.com/watch?v=5mU7hR8s80U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci prawde : ten czlowiek nie stal sie taki z dnia na dzien. to tylko Ty cos musialas przeoczyc. Przeciez nie zamienil go czarodziej w nocy i nie obudzil sie innym czlowiekiem, potem wstal z lozka i stwierdzil -zranie Cie. Przemysl to , co mialo wplyw na wasz zwiazek i tak szczerze, czy byl tak naprawde udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz się ładnie dla siebie i tylko dla siebie idź do fryzjera i jemu zaufaj. Będziesz piękna dla siebie. idź na basen, siłownię, przeczytaj książkę, nawet dwie. Kup sobie krzyżówkę 1000 w kiosku i ją rozwiąż. A za rok będziesz się z tego śmiała. Poznasz faceta nie ciotę, będziesz szczęśliwa. A jak on jest Tobie przeznaczony to wróci. Daj temu czas, czas tu jest najlepszym lekarstwem. Puść wolno jak wróci, należał do Ciebie, jak nie ktoś inny będzie Twoim księciem z bajki. Pozwól secydować czasowi. Życie jest piękne i nie wiesz co stoi za rogiem. Znam to z autopsji. Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo, rady o czekaniu na księcia z bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×