Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie dam rady urodzić 4kg dziecka jestem przerażona

Polecane posty

Gość Hej

Jeżeli  masz bardzo wąską miednice  a dziecko jest spore przekracza 4.500może się zablokować w drogach rodnych przy naturalnym porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.05.2018 o 12:05, Gość gość napisał:

No i co mnie obchodzi ile waży jej dziecko? Niech pójdzie zapłaci za cc i będzie miała a jak jej nie stać to niech będzie popękana aż do o***tu.. c*******o masz lekarza i tyle

A co nas obchodzi twoje zdanie? 😄 zrobiłazrobiłam  tak samo, chodziłem prywatnie i załatwilam sobie cc u ordynatora. Bo mogę kto mi zabroni. Rodzenie cc było lepsze i bezpieczniejsze dla mnie i dziecka w szpitalu. I w dupie mam głęboko komu to cc "zabrałam" i takie furiatki jak  ty rozporzadzające się cudzym tylkiem. Polska służba zdrowia kuleje i  to nie jest mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A potem śmiechu i heheszki w internetach, że sn to żaden wyczyn. Jak widać to nie lada wyczyn. Ehhh panikary XXI wieku 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w kolejnej ciąży

Dasz radę, ja w wieku 17lat urodziłam dziecko 4600kg,naturalnie szybko i sprawnie a nie jestem duża dziewczyna i dzięki temu ponoć moje nastepne porody szły z prędkością swiatla po 5 latach 3770kg a po 9 latach synek miał ważyć 2700kg a ważył 4060kg więc też się nie spodziewalam a od pierwszego skurczu w domu do przytulenia malucha nie minęła nawet godzina... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w kolejnej ciąży

Dodam że pierwsza córka miała ważyć 3600kg a ważyła 4600kg 🙂 więc nawet lekarze nie byli przygotowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooo

Moj syn wazyl 4250, ja  drobna, 154 cm, mialam 38 lat, rodzilam naturalnie, bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooo

Moj syn wazyl 4250, ja  drobna, 154 cm, mialam 38 lat, rodzilam naturalnie, bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam córkę 3850g. Rodziłam naturalnie w wodzie bez znieczulenia. Pękłam 3 razy ale pozaszywali i było git. Zagoiło się bardzo szybko. Hemoroidów nie miałam. Połóg zaniosłam świetnie. 

Każda kobieta jest inna. Inaczej to zniesiesz itd. Tak jak powiedział lekarz. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×