Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie dam rady urodzić 4kg dziecka jestem przerażona

Polecane posty

Gość gość
19 12 jakie miałaś znueczulenie? Jak się zdecyduje chce ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:37 Hej nie jestem co prawda autorką ale napisz prosze jak urodzisz jak ci tam ten poród przebiegł. A może to całe pękanie pochwy nie zależy od wagi dziecka tylko od samej pochwy, jej indywidualnej struktury. Skoro jedne kobiety po ciąży nie mają na brzuchu rozstępów, a inne mają ich całą siate natrzaskaną pomimo codziennego smarowania cudami na kiju to może podobnie jest z pochwą przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko oczywiście ty też się odezwij jak już będziesz po. Trzymamy cie za rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem autorko ja tam nie dawałam żadnej kasy nikomu za nic a wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Opieka była w porządku. Położne mi asystujące były niezwykle miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 19.24 Chodzi o to, żebyś w ogóle nie bawiła się dawanie w łapę. I skąd to durne przekonanie, że jak chodzisz prywatnie do lekarza pracującego w szpitalu to należy ci się jakieś lepsze traktowanie i cesarka wedle życzenia? Cesarka może ci się należeć, bo masz wskazania, a nie bo do doktora X na wizyty chodziłaś.Pewnie i tak będziesz ją mieć bez kasy na lewo, nie wydurniaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja w 2017 r. płaciłam za cc 2000zł, z tego co wiem to ta kwota jest standardem przy załatwianiu takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie martw się, moje dziecko ważyło 3900, to był mój pierwszy poród, jestem bardzo szczupła, urodziłam naturalnie, bez żadnego nacinania, nie pękłam, nie jest luźniej. Tyle, że ja przez całą ciąże smarowałam pochwę olejem kokosowym, ćwiczyłam mięśnie kegla itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazylam 53 kg,a urodzilam corke silami natury,porod posladkowy.Dziewczyny to bylo 37 lat temu,a ja do dzis nie doszlam do siebie.Tak mnie pocieli,ze odczuwam ,kazda zmiane pogody.Cora wazyla 3,750,moze nie wielkolud,a mnie to prawie zabilo.Musialam urodzic,bo dr,/drozdowska skakala mnie po brzuchu,a reszte to juz nie pamietam.....Doktor Kla.... powiedzial do meza,ze cora wypiela sie na caly socializm posladkami.Takie byly czasy,a teraz boicie sie rodzic majac taka opieke.Jak ja wam zazdroszcze.Gdyby nie taki porod,pewnie mialabym synka...coz ,zycie to nie poezja....Dziewczyny ,mysle ze was nie przestraszylam.Badzcie matkami i nie bojcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam nie wstyd łapówkę dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy porodzie nie jest ważna tak waga dziecka jak obwód główki. Jak przejdzie główka to cała reszta też. Naczytałam się o tym jakiś czas temu, bo mi z usg wychodziła waga dziecka 4500 i też się bałam. Dziecko urodziło się 3930 kg. Nie byłam nacinana, nie popękałam. Jak się zaczeły parte poprosiłam u położnej o ochronę krocza. Zdziwiła się, bo chyba myślała, że mnie natnie. Poprosiła o chyba płynną wazeline i mnie ną polewała i masowała przed porodem. Nie jestem luźna, wszystko wróciło do normy. Od ginekolog wiem, że mam mała macicę i nie widać, żebym rodziła. Założyła mi małą wkładkę jak dla nieródek. Tak że duże dziecko da się urodzić i wszystko może dobrze się skończyć. Sprawdź w usg jaki obwód główki ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:26 normalnie, ja nie wiesz jak. żyjemy w dzikim kraju, gdzie kobieta na temat swojego porodu ma do powiedzenia najmniej, dlatego jeśli chcesz zeby było tak jak chcesz (bo się boisz, bo masz traumę po pierwszym porodzie, nie chcesz się męczyć X godzin i cała masa innych powodów) czyli np. cc to trzeba smarować- taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tyle żarłaś i tak upasłaś tego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciąża jest bezproblemowa to może sobie oficjalnie wykupić cc w prywatnej klinice, ale każda jedna głupia woli prowadzić ciążę u lekarza pracującego w szpitalu z myślą o korzyściach na porodówce, specjalnych względach, a potem wydurniać się z dawaniem koperty pod stołem. Poza tym czy wy wszystkie macie cukrzycę ciążową? Może jeszcze niezdiagnozowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26 Nie trzeba smarować, trzeba wybrać sensowny szpital, ale wolicie iść na skróty i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, robiłaś drugie aby brać za darmo 500+ to masz, bozia ciebie za to oszustwo pokarała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak przejdzie główka to cała reszta też"- to wytłumacz to mojemu dziecku które zupełnie nie rotowało, dodam że poród bez popędzania, oksy i w dogodnej pozycji, dziecko zaklinowało się barkami, od strony pochwy trzymała już główkę położna, od strony brzucha próbowała je okręcać lekarka. Cudem wyszło bez niedotlenienia i bez złamanego obojczyka. Obwód główki miało 1 cm mniejszy niż klatki piersiowej, a przy klatce piersiowej jeszcze są rączki... więc nie wiem skad ta bzdura że jak główka przejdzie to już po problemie. Gdyby tak było to nie miałyby racji bytu kleszcze i vacuum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie odczytałam słów lekarza jako zachęty do łapówki tylko wybór. Nie dawaj nic. I powiedz ze jemu pozostawiasz decyJe a ty wybierasz porod taki który ma się skończyć bezpiecznie dla dziecka. Jak piszą nie wolno panikować jeśli zdecydujesz się na SN. A widać ze już wpadasz w paranoje a niektóre tutaj nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Powoli wpadam w paranoję. Nie mogę spać, tylko ciągle myślę... co będzie dla mnie i dziecka najlepsze. Dodatkowo dodam że gbs wyszedł dodatni to tez jest jakieś zagrożenie przy sn. Miałam wypalana nadzerke jakieś 3 lata temu, więc na szyjce jest jakaś blizna i juz przy sn nie będzie tak pracować jak powinna. Co do lekarza... To dzisiaj idę na ktg. Powiem mu ze dziś chce mieć cc jeśli mnie będzie zbywal to znaczy ze chce kasę. Mam rację? Nie dam mu więcej niż 1 tys. Mam też położna z tego szpitala tzn rozmawiałam z nią tylko przez telefon chodzi mi po głowie jeszcze do niej zadzwonić i powiedzieć co i jak. Tylko trochę głupio bo nie znam kobiety ani ona mnie dostałam numer w przechodni. Ale bardzo miła osoba dużomi tłumaczyła przez tel. A dzwoniłam do niej bo chciałam ja wykupić ale w szpitalu tego nie praktykują. Jeszcze wtedy chciałam rodzic sn. I bałam się wywoływania porodu. kazała zadzwonić po wizycie u gin jaka decyzję podjął. Kiedy szpital itd najlepiej żeby było tak ze ona będzie miała dyżur i lekarz. Powiedziała tez ze wywoływane porody zazwyczaj kończą się cc. O wadze jeszcze nic nie wiedziałam tzn wiedziałam że będzie duży ale nie aż tak i nic jej niemowlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się czytało zalane kobiety całe w strachu bo facet golod***ec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem duży mama rodziła mnie naturalne cała popekala a mi polamali obojczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodziłam 3,990 żyje i nic mi nie jest. Przestań przeżywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, widziałam porod który był niełatwy ale skończył się ok bo położne były świetne a dziekco ważyło 5kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz taką możliwość zadzwoń do tej położnej, może coś mądrze doradzi bo tutaj jak widać. Malutkie juz waży 4 kg a jak usg się myli. Dziś jedziesz na oddział poproś lekarza by zrobił ci usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3990 a autorki waży 4 kg i może więcej. Przestań pięćdzielic głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem dlaczego kobiety na siłę chcą rodzić naturalnie z powodu jakiś wyższych intencji, poświęcenia. Skoro już dają wybór to bym wybrała CC a nie ryzykować popekanie aż do o***tu, dyskomfort sfer intymnych i brak radości z seksu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy autorka ma ten wybór za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co mnie obchodzi ile waży jej dziecko? Niech pójdzie zapłaci za cc i będzie miała a jak jej nie stać to niech będzie popękana aż do o***tu.. c*******o masz lekarza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc to nie poród tylko operacja i powinni ograniczyc ten nagminie wykorzystywany proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro cie nie obchodzi to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×