Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nastka30

Staraczki majowki

Polecane posty

Gość Nastka30

Hej dziewczyny. Wiem, wiem, ze takich tematow miliard, ale chcialam od nowa zaczac z Wami temacik bo ciezko sie dostac do dziewczyn, ktore znaja sie juz dosc dlugo. Dlatego fajnie jakbyscie do mnie dolaczyly. A wiec ? Sa jakies staraczki majowki? Ja dzisiaj wyciagnelam spirale i od razy do dziela... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka30
Nikt? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka30
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się staram. 2 dni temu była owulka, staraliśmy się z mężem dlugo i dokładnie. Już na 2 dni przed owulką kochalismy się metodycznie w pozycji misjonarskiej, w sumie to nam się specjalnie nie chciało no ale trzeba zwiększać szansę hehe. W dzień owulki robiliśmy to 2 razy, miałam nogi w górze bo chcemy mieć chłopca. Wczoraj już nie mielismy siły więc zadowolilismy się pozycją ma lyzeczki i robilismy to oglądając w TV " Imperium Kontratakuje", w rytm marszu imperialnego i tak, żeby zdążyć przed " Luke, jestem Twoim ojcem". Dziś zaś jestem tak zmęczona, że chyba poproszę męża, by spuscil się do kubeczka i po wieczornej kąpieli wleję jego zawartosc do swej waginy. A co u ciebie, Natka? Jak wasze staranka i serduszkowanko? Który cykluś? Bo ja to serduszkuje sie z moim Te Żetem już od 5 miesiączków a tu dalej @ co miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 10/10!!! Wielbię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam serduszkowanko wczoraj i mam nadzieje na dziewuszkę. Robiliśmy to od tyłu bo akurat oglądaliśmy powtórkę " GoT" i widzieliśmy, jak robi to Khal Drogo i Matka Danuta od Smoków i postanowiliśmy, w ramach urozmaicenia, pobawić się w Dothraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja owulka przypadła na majówkę. Byliśmy z mężem na grillu. Apka pokazała, że naklepszy czas na bobo jest o 16:17 więc przeprosilismy towarzystwo, poszlismy do sławojki, zrobilismy co trzeba. Teraz czekam na kreseczkę na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka30
Chyba jednak chodziło mi o co innego niż jakieś perwersyjne opisy dantejskich scen, mnie nie obchodzi jak wy się tak riki tiki tylko jaka była tempka w pochwie, jaki kleisty sluzik i inne tematy staraczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka30
16;58 to jest podszyw, to nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;59 Hehe. Zartowalam. To jednak bylam ja. Choć w sumie to nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja owuolowalam 14 maja, był seks 4 sni przed, 2 dni przed, na owulkę i 2 dni po. Nie pamiętam w jakiej pozycji kiedy ale na pewno było; na jezdzca, na kowbojke, na chinski czajniczek i na Indianina Po Szalasie Potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja 4 maja, seks byl rano i wieczorem. Od 2 tygodni bolą mnie piersi, mam mdłości i czesto sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam taka pełna optymizmu. Już nie jestem. Nic mnie nie cieszy. Spiralę wyjęłam w listopadzie. A ciazy jak nie bylo tak nie ma. Po drodze jedno wczesne poronienie. Żyć mi sie nie chce. To juz 7 miesiecy. Juz nawet sie nie ludze, ze okres nie nadejdzie i zobacze 2 kreski a nawet jesli to pewnie i tak poronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie przyszłe mamusie, że KP jest bardzo ważne i trzeba sie do tego dobrze przygotiwac metytorycznie, dlatego polecam stonę hafija.pl gdzie zawarte są najrzetelniejsze informacje o Karmieniu Piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka30
Witam dziewczyny... Nastka30 o 16.58 i 16.59 to serio nie ja. Az sie zdziwiliam ze ludzi bawi takie podszywanie sie pod kogos. Moj poerwszy miesiac staran. Za 6 dni zaczynaja sie plodne...wiec czekam..ale na luzie..bez przutulanka z przymusu..sama przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staramy_sie
Ja się staram ;) tzn staramy się z mężem;) za 4 dni ma być okres i mam nadzieję że nie nadejdzie ;) mam już jedną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[wczoraj od 16'43 i 4.posty niżej] Super,że znowu piszesz. Uwielbiam te twoje posty z podtekstem. Ha ha.Dobre to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×