Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja 24 letnia córka niedługo mnie wykończy

Polecane posty

Gość gość
Dzieci trzeba kochać MĄDRZE, to wcale nie znaczy, że trzeba im na wszystko pozwalać i godzić się na takie traktowanie. Problemem jest to, że jak piszesz - zawsze jej wybaczałaś i pomagałaś. Dziewucha nie ma więc żadnej motywacji, żeby się zmienić - BO NIE MUSI. Może zrzucić wszystkie problemy na ciebie - bo jej na to pozwalasz. Nie ty masz myśleć o tym, jak jej wynająć mieszkanie, to nie twoja rola. Niestety musisz być bardziej stanowcza i po prostu nie wpuszczać jej do domu, jeśli nie stosuje się do twoich zasad. Powinnaś zgłosić się po pomoc do ośrodka zajmującego się uzależnieniami bo jesteś współuzależniona i sama sobie nie poradzisz. Każdy specjalista od uzależnień powie ci, że pomagając bezkrytycznie córce wspierasz jedynie jej nałóg. Mam choć nadzieję, że załatwiłaś formalnie kwestię opieki nad wnuczką i jesteś dla niej rodziną zastępczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 sama jesteś degeneratka a nasrać to mogę ale tobie na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź, ty wyzej ze swoim bólem d**y i nie nudz, twoje zdanie mam głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja twoje jeszcze głębiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram, bardzo dobrze napisane. gość dziś tępa głowa, brak rozumowania. gość dziś tępa głowa, brak rozumowania. gość dziś popieram, bardzo dobrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 Jak Twoje dziecko zabije albo zg***** to też wynajmiesz adkokata, żeby wybronił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja wina autorko. Aby kogoś wychowac trzeba coś z siebie dać. Łatwo jest urodzić a potem udawac zdziwienie. Nie nauczyłaś jej życia. Przez ciebie bedzie jej trudno. Tak jak psa sie szkoli, czy konia, tak dziecko tym bardziej. Ona nie wie co powinna robic. Szkoda że jest przyzwolenie dla takich krów jak ty. Wielce zdziwiona bo nic nie robiłaś, nie tłumaczyłaś, sama z siebie miała sie nauczyć ?? żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 tępa głowa i brak rozumowania to chyba o sobie piszesz? jesteś aż tak głupia ze myślisz, że nikt nie zauważy że podbijasz swoje własne posty, tępa k****o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 Ciebie jak widać matka niczego nie nauczyła, a sama jesteś za tępa aby cokolwiek nadrobić, z patologii wyszłaś i patologia umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 uważam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wątku udziela się prowokatorka dla podtrzymania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre komentarze jakie są tutaj zamieszczane...po prostu brak mi słów. Moja córka to moje pierwsze i najstarsze dziecko- urodziłam ja w wieku 25lat. Była moim oczkiem w głowie. Najważniejsza na świecie. ..nic innego się nie liczyło. Dużo tłumaczyłam, spędziłam z nią bardzo dużo czasu. .. Dla jasności zabieralam ją do psychologów na terapię, ale gdy ukończyła 18 lat to nie byli już takie proste. Próbowałam nie raz. ..nie wpuszczać jej do domu, ale po kilku godz wymiekalam. Nie mogłam nie potrafiłam to moja córka. Jezu. Moje dzieci są dla mnie wszystkim pozostała 2- nie sprawia mi problemów. Moja wnuczka jest cudowna jestem w niej zakochana. Nie pragnę pieniędzy, luksusowych wczasów, czy super auta. Chce po prostu budzić się wiedząc że ona pracuje ze daje sobie radę ze trzyma się z dala od złego towarzystwa. Chce mieć chwile spokoju. Chude w oczach. Psychicznie tez jest ze mną nie najlepiej. Jestem również nieco schorowana. Co będzie gdy mnie zabraknie. Zycie jest jedno. Tylko jedno. Kiedyś miałyśmy cudowną relacje. Tylko te narkotyki wszystko zniszyly. Kiedyś w jej pamiętnik przeczytałam ze ona kocha mnie najbardziej na świecie i gdy mnie zabraknie ona się zabije ze kocha mnie ale mi tego nie powie. Dzisiaj powiedziałam jej ze albo się bierze w garść albo złoże wniosek o rodzinę zastępcza dla wnuczki a ja odetne od pieniędzy. .. To było straszne powiedziała ze mnie zabije jak zabiorę jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Ci współczuję. Musisz chyba spróbować z nią szczerze porozmawiać. To jest straszne co ona wygaduje. Jest straszną egoistką i myśli wyłącznie o sobie. Nie wiem, co Ci poradzić. Najpierw rozmowa, poważna i szczera. Jeśli to nic nie da. To sprawa o ustalenie opieki nad wnuczka. Zgłoszenie na policję gruzb córki. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po wuj to mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bylam takim dzieckiem, zaczelam znikac z domu brac narkotyki pieniadze tez 2 razy wzielam rodzicom , wpadlam w takie towarzystwo, owszem rodzice maja swoj udzial w takich historiach ale jak ktos sie sam umie ogarnac to zrobi to. zdrowie siadlo po maturze odstawilam wszystko. jestem ogarnieta studiuje, mija pare lat jak jestem czysta. zeby bylo zabawniej - moje towarzystwo tez w wiekszosci postawilo na zdrowie nie biora zdrowo sie odzywiaja i cwicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×