Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lusia

TERMIN STYCZEŃ 2005

Polecane posty

A moze są wśród nas mamy, które mają termin tak jak ja na styczeń 2005, a dokładniej 19.01.2005...mogłybyśmy porozmawiac podobnie jak mamy w \"grudniowym topiku\"??? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącz się do grudniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrestowa
lusia, a jak sie teraz czujesz? co ci "dolega"? widac jzu brzuszek :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inita
ja mam termin na 12.01.2005 jesli ochota taka mozemy pogadac a przy okazji pytanko czy wiecie gdzie w wawie jest jakas szkola rodzenia darmowa?pozdrawiam ina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
ja mam termin na 10 01 2005!to moje pierwsze dziecko,jestem za granica i nie mam zadnej starszej kobiety do udzielania porad,malo ksiazek po polsku,wlasciwie tylko internet zeby sie czegos dowiedziec!czytam i chlone wszystkie rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
ja mam termin na 10 01 2005!to moje pierwsze dziecko,jestem za granica i nie mam zadnej starszej kobiety do udzielania porad,malo ksiazek po polsku,wlasciwie tylko internet zeby sie czegos dowiedziec!czytam i chlone wszystkie rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam dziewczyny na topik czy są wśród Was kobietki, które chcą zostac mamami, jest nas tam wiecej i na pewno pogadamy, Marta 26 i inita zapraszamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmetterling
Czesc styczniowe mamusie!Ja mam termin na 26.01!brzuszek juz posiadam i owszem,mdlosci zadnych nie mialam!Mialam okres strasznego zmeczenia a teraz mam troche za wysokie cisnienie,czy to normalne? W sierpniu mam termin o doktorka i koniecznie chce sie dowiedziec co bedzie,chlo[piec czy dziewczynka?!A jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
mam cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
widzisz Motyl "nie wspieram" ciebie i Aty tak jakbyscie obydwie marzyly ale za to wyszukuje wam "wspierajace" temaciki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka23
Ja mam termin na 24.I.2005 - brzuszek zaczyna być coraz większy, chociaż jak się odpowiednio ubiorę, to jest niewidoczny :). Mam nadzieję, że dzidza będzie zdrowa, dla niej rzuciłam palenie. Kupiłam już sobie spodnie ciążowe i strasznie mi się podobają :) Mogę powiedzieć, że mimo iż moja dzidza nie była w moich planach, to bardzo się cieszę, że będę miała takie maleńswo. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgg
Witam. Ja mam termin na 5 stycznia. Dziś zaczęłam 18 tydzień. Brzuszek moim zdaniem spory, ale nie wkładam obcisłych bluzek, więc jak ktoś nie wie to jeszcze się nie zorientuje. W normalne dżinsy już dawno się nie dopinam, a przez ostatnie 2 tyg. nawet z rozpiętym guzikiem nie próbowałam chodzić. Nie mogę doczekać się ruchów i kolejnego USG, na które idę dopiero ok. 28-30 tyg.- będzie widać płeć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgg
Dodam, że to moje pierwsze dziecko, planowane, wyczekiwane i odkąd dowiedziałam się o ciąży (5 maja) mam fioła i nie mogę myśleć o niczym innym, ale widzę że wszystkie tak mamy - fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka23
Ja też zaczynam mieć fioła :) Niestety o ciąży dowiedziałam się dopiero na początku 9 tyg, a do tego czasu odchudzałam się przez miesiąc intensywnie, paliłam papierosy i co najgorsze zdarzało mi się pić alkohol. Strasznie się teraz boję, że zaszkodziłam mojej dzidzi. Teraz dbam o siebie i o swoje niemowlątko. Pozdrawiam wszystkie "ciężarówki: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmetterling
Amberangel!Wspierasz,wspierasz wlasnie przez podsylanie temacikow ciekawskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmetterling
A mi jest obojetne czy moj brzuszek widac czy nie.Nie przepelnia mnie szczescie bo szczerze mowiac nie mielismy w planach ale skoro juz jest..powoli sie przyzwyczajam.Tatus naszego malenstwa jest zachwycony i wniebowziety.Radosci ma za nas dwoje,smiem twierdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
Ja mam termin na 1 lutego 2005 moze to niestyczeń ale 1 dzień co to za różnica :) powoli zaczynają mi mdłości mijać i strasznie sie cieszę bo mam je juz od 2 miesięcy. w ktorym tygodniu ciązy będzie widać płeć bo każdy mówi mi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 tydzień
Po co robić nowy temat skoro i tak na niego nie wchodzi nawet osoba która założyła temat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tydzien przeczytaj uwazniej..zaprosiłam zaineteresowane dziewczyny na inny topik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
schmetterling , gdzie ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberangel
:-P schmetterling - zaczynam sie niepokoic! :-Z Wedlug mnie nazwa tematu z terminem jest bardziej akuratna niz nazywanie topkiku od tygodnia w ktorym jestescie. Co bedzie za dwa czy trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
nie zauwarzyłam nigdzie topiku z tenaten w ktorym jest tydzien!! ja mam ksywe odpowiednia to tygodbia ale to nie temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
witam kobitki ja mam termin na 16.01.2005:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tydzien
dzidzius zapraszamy na topik czy sa wsrod wam kobietki ktore...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
kobitki a mozecie podac linka? wiem ze to wygodne albe nei chce mi sie szperac leniwa jestem w ciazy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
15 TYDZIEN dziekuje juz cosik wpisalamL)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa
dobrze dzidzius, ze tu trafilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ZYCZLIWA dzieki jakos tu pusto troszkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa
ale moze jeszcze dojda, widzisz gdybys sie wczesniej postarala to trafilabys na TERMIN GRUDZIEN a tam az wrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×