Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak go znaleźć?

Polecane posty

Gość gość

cześć, poznałam wczoraj w pociągu świetnego faceta, przegadaliśmy ponad 5 h razem jednak speszyłam się na koniec i nie zapytałam o kontakt. Byłam z przyjecielem, który spał mi na ramieniu, więc obstawiam, że on tego też nie zrobił właśnie dlatego, że mógł uznać nas za parę. Teraz żałuję, że się nie odezwałam. Znalazłam jego koleżankę na fb, ale ma zablokowaną opcję przeglądania znajomych. myślicie, że do niej zagadać, albo czy ktoś podpowie, jak mogłabym go znaleźć? :( serio, facet był taki super, że teraz mam do siebie żal, że byłam tak wypłoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Równie dobrze to on mógłby cię szukać w ten sposób co ty jego skoro zna twoja siostrę jako tako. Możesz się wyglupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie powiedziałam jak moja siostra się nazywa, ani gdzie się uczyła. on podał mi więcej danych, żebym mogła właśnie siostry zapytać czy obie się znają :/ właśnie boję się tego wygłupienia.. szkoda, bo chłopak serio ułożony, zabawny i komunikatywny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zawsze napisać pod byle pretekstem. Jeśli nie zalapie to cześć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jego znaleźć nie mogę, chłopak jest hmm.. podróżujący. nie udało mi się go znaleźć, ani po miejscu rodzinnym, ani uczelni, ani aktualnym miejscu pracy.. próbowałam też szukać go po bractwie studenckim w niemczech, ale nie zapamiętałam nazwy miejscowości.. zastanawiałam się czy uczelnia wyższa nie ma jakiegoś spisu absolwentów, ale chyba nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź, może polajkował kiedyś tej koleżance jakiś zdjęcie czy post. A jak nie, to może na anonimowych napisz? (opisz sytuację, może się odezwie) Dużo osób to czyta z nudów. Lub na jakimś spotted czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym znalazła na pewno. Cały internet potrafię przetrzepac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślałam o tym, ale Sebastiana tam żadnego nie było xD spotted nie wiem czy przejdzie, bo pociąg to rzecz ruchoma. i teraz zgłosić się w miejscu w którym oboje wsiedliśmy na nasz godzinę opóźniony pociag czy w miejscu docelowym, gdzie mieszka jego rodzinka do której wpadł w odwiedziny? dlatego ta koleżanka była najlepszą, ale najbardziej ryzykowną opcją. Gościu z 15:03 chcesz spróbować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :D już mnie znudziła zabawa w detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, a uwierz mi facet cudowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, ryzyk fizyk :D napisałam do jego koleżanki, jak to pomyłka to dziewczyna i tak mnie nie zna, jak to ona i będzie chciał to super, jak nie to będę palić buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dziewczyno za działanie i za to że nie słuchałaś biernych kretynek tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna bardzo miła, ale jak się okazało, niestety, nie trafiona:D bardzo chciała pomóc i sama się o szczegóły wypytywała, a później zdjęcia mi podesłała wg. niej pasujące. Szkoda, ale chociaż spróbowałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam już pomysłu co mogłabym zrobić, wiem tylko tyle,że jest tu rodzinki teraz, jak ma na imię, mniej więcej jego wiek i że napewno zapisze sie tu na siłownię:D nie będę przecież po każdej siłowni latać. Mogłam chociaż o termin wyjazdu pytać to bym koczowała na dworcu kiedy do Poznania będzie się zbierać xD chociaż to już pod stalking by podchodziło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×