Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Effkaaaa123

Lekarz prywatnie Kraków

Polecane posty

Gość Effkaaaa123

Szukam lekarza prywatnie w Krakowie. Chodzi o to żeby wizyta bywało szybko i bez kolejek . Głównie interesuje mnie pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam aplikacje lekarzObok . Wizyta w ciągu godziny . Lekarz przyjedzą do ciebie do domu a wizyta nie jest aż tak droga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaksd
Gabinety G&R Więcek w Krakowie i lekarz ortopeda i internista i rehabilitacje. praktyka.info.pl Zawsze mam tam wszystko od ręki. Albo mam po prostu szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić przychodnię Prima Med. W Krakowie. Mają tam bardzo dobrych lekarzy i to nie tylko prywatnie ale też na NFZ. Jestem tam z całą rodziną zapisana do lekarza rodzinnego ale chodziłam też do różnych specjalistów i bardzo podoba mi się zorganizowanie tej przychodni. Nie trzeba długo czekać w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Unimed, można się elektronicznie zarejestrować do tego mili lekarze i darmowy parking, jak masz jakieś pytania to możesz sobie doczytać na ich stronie tam mają wszystko wypisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Unimed, najlepsza przychodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest ta opcja przez LekarzObok właśnie. Podobno taka wizyta kosztuje 130zł, a dzięki pielęgniarce, która do nas przyjeżdża mamy wykonane wszystkie potrzebne badania i później łączymy się z doktorem na wideo rozmowę. W razie czego nie ma też problemów z receptą, więc myślę, że w razie czego wypróbuję, bo jednak jest to zdecydowanie wygodniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Dokłądnie tak to działa, a 130 zł za wizytę w domu i tego typu badania to naprawdę mało, tu mozna więcej poczytać https://lekarzobok.pl/krakow/#opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

my mamy pakiety w Enelmedzie, w Krakowie chodzimy do 2 przychodni, zależy gdzie są terminy szybciej. Nasza pediatra Anna Musiał przyjmuje w Galerii Krakowskiej, bardzo miła i doświadczona lekarka, polecam do niej się zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keks

Polecam Unimed na Mlodej polski na bronowicach, swietna przychodnia, ZERO czekania, swietni lekarze z powolania, nie wypisuja ton recept tylko pomagaja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam wspominany już Unimed na Młodej Polski, super podejście do dziecka i zawsze znajde dogodny termin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał ortopedy to polecam Rafała Więcka. Byłam z synkiem dwa dni temu i muszę przyznać jestem pozytywnie zaskoczona i polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Myślenicach prywatnie do lekarza możesz się umówić w CM Trójkąt. Centrum medyczne mocno wyspecjalizowane w diagnostyce różnych chorób i ustawianiu długoterminowych terapii, też dietetycznych, hormonalnych. Kontakt telefoniczny 660 733 303.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×