Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość121234345656

Czy to normalne, że mój chłopak ogląda się za innymi?

Polecane posty

Gość gość121234345656

Hmm. sytuacja wygląda tak. Jesteśmy razem ok. 9 miesięcy. Niby czasem mówi, że mnie kocha, ale w sumie to rzadko. niby bywa uroczy, ale w sumie to rzadko. Ja też nie jestem święta, bo prowokuje dużo kłótni i jestem oziębła w stosunkach, ale czasem mam wrażenie, że on i tak jest gorszy ode mnie. W każdym razie nie tego dotyczy temat. Był na wieczorze kawalerskim i normalnie pozwolił jakmś dziewczynom kręcić mu przed nosem dupą, tańczył z jakąś i normalnie sie o niego obcierała.. Teraz jest na wakacjach i pisze jakie to fajne dupy tam były i znowu był w klubach i pewnie nie jedna mu tam coś robiła, a on nie ma przed tym żadnych oporów. Oczywiście, pewnie stwierdzicie, bop jest szczery i wszystko mówi... Ale czy to normalne? Ja rozumiem, że to wzrokowcy, wiele dziewczyn boli to, że och meżczyzni patrzą na inne... Może myślą, że tylko patrzą, a gdy nie ma dziewczyny w pobliżu, to robią tak jak mój tylko się nie przyznają? W każdym razie jak kocha i jak ma mnie to zastanawiam się czy to normalne, żeby tak dawał omotać się innym dziewczynom? Nie zdradził mnie, tak mówi, a ja mu ufam... Ale mam wrażenie, że chłopacy moich kolezanek są jacyś inni... Nawet by nie spojrzeli na inną, a co dopiero dali sie dotykać? Albo to dla mnie jest takie dziwne... Dla jasności mam 18 lat.. Może jeszcze tego nie rozumiem, a może to jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest normalny typowy objaw braku kultury i szacunku wobec Ciebie. Powodzenia w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie tak nie dala i kopnelabym go w d... Sa na swiecie normalni faceci, wiec masz szanse takiego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokoj. Ufasz mu? Sadze, ze nie powinnas. Po tym co piszesz, wnioskuje ze i tak Cie zdradzi, o ile juz tego nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
wydlub mu oczy. po co mezczyznie oczy? bedzie sie paskudnie ogladal na inne... strzelilas wzrokim kiedys na jakiegos faceta, autorko? po wydlubaniu oczu jemu, powtorz operacje na sobie. a jesli nie teraz, to jak tylko zdarzy sie na kims oko zawiesic. oboje wiemy, ze to predzej czy pozniej nastapi, ale okrucienstwem byloby od innych wymagac wiecej niz od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia facet który szanuje robi wszystko żeby się nie oglądać , ja właśnie miałam takiego co wiecznie się oglądał za innymi aż w końcu zostawił dla innej , i nie mów że każdy facet się ogląda bo nie każdy , są jeszcze ludzie z instynktem samozachowawczym którzy nie zachowują się jak zwierzę a jak ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies na baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To instynkt, samiec zawsze będzie dążył by zaplodnic jak najwięcej samic, nic nie da się z tym zrobić. Wzrok sam ucieka na cycki nawet gdy facet mógłby być z płaską. Problem byś miała gdyby oglądał się za facetami. Tak to się ciesz, że zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty serio jesteś taka naiwna i mu ufasz? Co innego obejrzenie się czasem za jakąś na ulicy a co innego tańczenie z laska, ocieranie się o nia, dotykanie! Zresztą on sam jeździ na wakacje? Chodzi do klubów bez Ciebie? I jeszcze Cie informuje ,,jakie fajne d...y widzial". Noo pewnie sobie pouzywal jak Ciebie nie bylo obok. Dziewczyno otwórz oczy, on Cie nie szanuje i nie kocha, tak Nie zachowuje sie zakochany facet! Pewnie juz Cie zdradził i to nie raz. Miej honor i uciekaj, to zwykły kobieciarz! A Ciebie nie traktuje powaznie, jesteś tylko jego zapchajdziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to jednak idiotki. Myślisz ze facet nie bedzie sie oglądał za innymi...daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet będzie się oglądać, ale może robić to dyskretnie:P Hajime podał dobry powód, dla którego chłopak się ogląda. Mnie natomiast zaintrygowało co zdaniem autorki miał zrobić chłopak gdy laska kręciła przed nim tyłkiem. Zamknąć oczy? Wyjść z imprezy? Powiedzieć „nie rób tak, bo mam dziewczynę”? Na to ostatnie usłyszałby „to nie patrz”:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czego laska uparcie stara się nie zrozumieć to to, że jej chłopina mówi jej o swoich ekscesach po to żeby się ogarnęła, bo nie jest jedyną dupą mną świecie. Ale ta oczywiście woli marudzić, zamiast się wziąć w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.42 mówi jej to bo nie ma do niej szacunku i jest pewny siebie, wie widocznie ze ona i tak nie odejdzie. Zakochany w swojej dziewczynie facet w życiu by nie powiedział ,,ale fajne d...y widziałem!". Mogę się założyć ze nieraz juz ja zdradził. Oczywiście faceci tutaj bronią solidarnie tego pana ale tu nie jest mowa o obejrzeniu się za laska na ulicy tylko o obcowaniu z innymi, tancem, dotykiem! Facet autorki nie ma potrzeby zabierania jej na wakacje, do klubów bo pewnie wychodzi z założenia ze ,,nie bierze się drzewa do lasu", może spokojnie bajerowac inne laski i autorka nie jest mu wtedy potrzebna do niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne że człowiek zwraca uwagę na tyłki, biust, odkryte części ciała, wzrok sam leci i to bez względu na płeć. Jestem kobietą i sama zwracam uwagę bo to zwyczajnie przykuwa wzrok. Bez intencji. Jednak już czym innym jest demonstracyjne gapienie, podkreślanie atrakcyjności innych osób w towarzystwie własnej partnerki/partnera, wiedząc iż może sprawić to przykrość, obniżyć samoocenę, wzbudzić niepotrzebną zazdrość. To nie jest normalne w szanującym się związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak już czym innym jest demonstracyjne gapienie, podkreślanie atrakcyjności innych osób w towarzystwie własnej partnerki/partnera, wiedząc iż może sprawić to przykrość, obniżyć samoocenę, wzbudzić niepotrzebną zazdrość. To nie jest normalne w szanującym się związku. x zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 tym bardziej żaden facet nie jest ostatni na świecie , bo to faceci najczęściej są odrzucani a kobiety mają wianuszek wyglodnialych adoratorow w postaci "kolegów " jak facet i kobieta się rozstaja to kobieta ma najczęściej 20 w kolejce a facet dobija się od jednej do drugiej i dostaje kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz taki związek to nie związek skoro nie zabiera cię na wakacje i razem się pobawić , ty robisz mu za materac a nie jesteś kobieta jego życia , wiesz chłopak mojej koleżanki mega przystojniak ona go wypycha samego na imprezę a on nie chce , porównaj sobie teraz , nie bierz do siebie tego że cię nie kocha , taki by nie kochał żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet kocha to zrobi wszystko dla kobiety , ty nie masz mężczyzny tylko kobieciarza i bawidamka , marnuj dalej czas na niego albo znajdź sobie faceta który nadaje się do czegokolwiek w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruddaa
To taki typ ze jest z jedną a rozkłada się za lepszą. Trafi się lepsza to Cię zostawi. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:54 popieram ja taki typ faceta nazywam "małpka z gałązki na gałązkę " ze znajdzie lepszą zostawia pierwszą i tak wkoło , ale w końcu taki wieprz wyrobi sobie ciekawa opinie i żadna normalna go nie będzie chciała , co najwyżej jakaś menelica jego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121234345656
Tu autorka tego wątku Właściwie to nie jest tak, że jestem jakaś bardzo oziębła i kłótliwa... Naprawdę potrafię być urocza, kochana i miła. Czasem strzelam fochy jak to każda kobieta. Ale, gdy on nie jest dla mnie kochany na co dzień, to ja też nie bedę wielce kochana na co dzień. Czasem zastanawiam się czy to nie toksyczny związek.. A własciwie to związek jakby bez ograniczeń, bo onw sumie pozwala mi na wszystko, co bym chciała, też mogę chodzić do klubów bez niego i on mi ufa, a ja też muszę mu na to pozwalać, bo mu ufam. Ogólnie on pojechał na te wakacje teraz z kolegami, pytał czy nie chcę z nim, ale moi rodzice się nie zgodzili, więc jadę z nimi w lipcu do Chorwacji, a on poleciał teraz sam, bo w wakacje będzie pracował. Niby szczery, bo mówi dokładnie gdzie był, co robił i zapytałam go "A czemu nie skorzystałeś z usług tych fajnych koleżanek z klubu?" To on odpowiedział, że czeka na niego dziwczyna 1500 km dalej, której nie mógł by oszukiwać. Ale z drugiej strony dlaczego on tam chodzi? Pozwala się dotykać, patrzy na nie.. Jak to był klub ze striptizem to przeciez laski paradowały tam totalnie nago. Nie wiem już co o tym myśleć... Nie zdradził mnie raczej.. Odnoszę wrażenie, że naprawde by mi o tym jakoś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile on ma lat? Uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wszysto napisano. co innego oglądanie się za interesującą kobietą a co innego relacjonowanie partnerce jakie się du-py widziało i jakie się ma wobec nich plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121234345656
Tak, uprawiamy seks, a on ma 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, tlumacz go dalej. On widzi ze jesteś naiwna i ufna, to chyba taki wolny związek w którym on robi co chce i Ty tak samo, jemu to pasuje, moze bajerowac inne, sam nie jest zazdrosny o Ciebie bo Cie nie kocha i nie wierze ze Cie nie zdradził... Od razu widać ze to kobieciarz. Nie będziesz z nim szczęśliwa. Tu nie widać miłości z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×