Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zzzza

Eks partnerzy zawsze obecni

Polecane posty

Gość Zzzza

Czy macie taką sytuację że wasi eks nigdy nie znikają z waszego życia, no chyba że już jesteście po ślubie itp? Mówią że są ciekawe co u mnie i zaczepiają przy różnych okazjach. Nawet potrafia się obrażać. Dziś już dwie fochują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Nie umiesz się odskrobać od byłej? Nie piszę nawet o całkowitym zrywaniu kontaktu, ale jeśli pozwalają sobie na fochy pod Twoim adresem to tylko Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzza
Chodzi mi o to że nawet gdy jest 4 m-ce ciszy to potem pojawia się zagadywanie z jej strony. Mój błąd że daje się wciągnąć w dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma takich sytuacji bo z byłym nie utrzymuje kontaktu, starał się po kilku latach go odnowić ale szybko zauważyłam że nie chodzi mu o zwykłe kolezenstwo. Na szczęście nie mieliśmy żadnych zobowiązań względem siebie. Nie wyobrażam sobie żeby mojego partnera nachodzily jakieś byle dziewczyny, zapytać o cos raz na jakis czas czy spotkać przy jakiejś okazji ok, ale dopytywanie i częsty kontakt wyglądałby dziwnie. Przypomina mi to ławkę rezerwowych, trzyma się tam kogoś na wszelki wypadek i regularnie okazuje zainteresowanie by tę osobę zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×