Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"biedacy" dostają 500 plus i stać ich było na komunię

Polecane posty

Gość gość
Ja nie dostawałam 500 plus, a komunie dziecku wyprawiłam, zbieraliśmy na nią 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Zamozni ludzie dostaja500+ tak stanowi ustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra tez nie dostaje,a siostrzeniec ma wszystko.Myslisz,ze ci co maja po te 500,to sa bogaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Ja np nie mam kogo zaprosić,wiec nie wyprawiam komunii,nawet tak lepiej,kupie dziecku cos fajnego,a na uroczystosci beda tylko chrzestni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Niqe chodzi mi o to,ze bogaczami,tylko nawet wlasciciele firm,zamozni im tez sie należy 500+jesli maja dwoje conajmniej dzieci,taka ustawa,to nie jest to swiadczenie dla ubogich tylko dla dzieciatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie To ma służyć temu żeby w Polsce kobiety zaczęły rodzić dzieci Bo nas nie ma , a inne kraje się rozrastają w multikulturowaoścć i wolą ciemnoskóry naród :-) Polacy jeszcze mają szansę na namnożenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis idiota z reklama!Wypad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma 500 plus do biedy czy bogactwa? Prosty przykład - ja nie umiem się zdecydować na 2 bo nie wiem czy dam radę 2 dzieci zapewnić wszystko więc mojemu dziecku się 500 nie należy. Sąsiad ma forsy jak lodu, ale 2 dzieci więc 500 dostaje... Dla mnie cała ta ustawa jest chora, bo powinno być na każde dziecko. I nie chrzańcie, że mam urodzicc 2 to dostane. Owszem moje 2 dziecko dostanie, a 1 zawsze będzie to gorsze dla państwa bo jest 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Ale moi drodzy nie mylcie biedakow z ludźmi bioracymi500+bo kazdy komu przysluguje nie odrzuci tych pieniedzy,nawet biznesmem z grubym portfelem majacy szóstkę dzieci,jezdzacy na wakacje na kanary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Raczej bogacze z tego korzystaja,bo ich powiedzmy bylo stac na kilkoro planowanych dzieci,a na biedote gadsja i rzucaja blotem,moim zdaniem to kazde dziecko powinno dostawac 500+albo żadne,wogole rzad nie ponosi konsekwencji swoich debilnych ustaw,a te wystawne komunie i patrzenie ile kto da w koperty to kwestia charakteru indywidualnej osoby,pogladow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Biedacy" o których mówisz pisani w cudzysłowie (czyli kąśliwie o bogatych) to akurat bez +500 mieli i mają kasę wiec im to różnicy nie zrobiło cymbale. Nawet nie wiesz o czym sama piszesz. Ja mam troje dziec****erwsze szlo do komuni bez 500 plus i bez mrugnięcia okiem zrobiliśmy przyjęcie w jednej z lepszych stołecznych restauracji. W tym roku idzie drugie dziecko do komunii owszem biorę ten dodatek ale to niczego nie zmienia. Robimy takie samo przyjęcie w tym samym lokalu i bez 500 też byśmy to przyjęcie tam wyprawili, bo właśnie jesteśmy tymi "biedakami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tutaj widać jak puści przy tym korycie są pisowcy, pozbawieni są całkowicie logicznego myślenia, bo mając jedno dziecko i dochód 800 zł dziecko nie dostaje, niepełnosprawni od ok. miesiąca walczą o 500 zł aby nie umrzeć z głodu, a bogaci dostają na wybryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto pisowska mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Nie zazdroszcze tym bogatym biedakom,chcesz to wyprawiaj jakie chcesz okazje,nie jestem cymbalem i nikogo nie obrazam,tylko neguję ustawy jakie uchwala rząd,kto chce ten celebruje sobie okazje jakie chce a czy kogos stac na to czy nie,to widocznie nieistotne,natomiast,co do niepelnosprawnych dzieci i ludzi ogolnie,to kazdy sam powinien pomyslec o tolerancji i jak sam traktuje tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×