Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to juz koniec romansu?

Polecane posty

Gość gość
Wiedzialam, ze pojawia sie negatywne komentarze, ale szczerze mam to gdzies. Taka podjelam decyzje, wiec dlatego napisalam, ze pytanie jest skierowane do ludzi, ktorzy akurat toleruja takie romanse, a to ze niektorzy tego nie toleruja to doskonale wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym celowo nie wybieralam zonatego, tak sie zlozylo po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co tez tak mialam,wlazlam w gowno I mialam gdzies jego zone ,reszte ludzi Bylam szczesliwa,podekscytowana Mimo,ze sama to skonczylam,choc wcale nie chcialam to gowno ciagnie sie za mna juz pare lat Jakby ktos naplul :-( Bardzo teraz zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w podobnej sytuacji. Nie wiem ile masz lat autorko ale ja byłam bardzo młoda miałam niecałe 18 lat jak żonaty zawrocil mi w głowie no i trwało to krótko kilka miesięcy a i tak wyszedł z tego gnoj, dziś strasznie się tego wstydzę. I wierz mi że takie rzeczy zawsze wyjdą na jaw prędzej czy później. To wam się wydaje że nikt nie wie i nie widzi ale to nie jego żona może odkryć prawdę, wystarczy że ktoś Was gdzieś zauważy i jej doniesie. Sama widzisz że wystarczy jeden nieuważny ruch. Znajdziesz sobie na pewno kogoś innego, zacznij się umawiać na randki i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21- to ja jestem o wiele starsza bo mam równe 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele starsza, a myślisz jak gimnazjalistka i takież zadajesz pytania. Trzęsiesz portkami, czy usunął Twoje smsy ? Dojrzały facet ? I ta pewność, że z żoną nie sypia, bo brzydka. A co niby robił, żeby Ją udobru/chać , będąc na obserwowanym” na tym urlopie ? Seksem przekonał Ją, że jest ok. „Chyba mu zależy” to za mało. Za kochanką się tęskni, szaleje, rżnie z pasją i na głowie staje, by mieć kontakt. Ty nsjwyraźniej jesteś tylko „opcją”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:18- no to jestes w bledzie bo akurat nieraz czulam, ze mu zalezy i sie stara. A teraz od wczoraj rano nie patrzylam na wiadomosci czy napisal bo dzisiaj mam wazna sprawe w pracy i nie chcialam sie tym rozpraszac, wiec nie wiem czy sie odzywal czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieśmialy kolezka- tak, tez jestem tego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kazdy mowi,ze zona brzydka I ze go nie pociaga Ciekawe jakim cudem wogole zwrocili kiedys uwage na te zony?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napewno jej mie bzyka...Sama bzykalam sie z mezem jak mialam kochanka Choc maz byl gruby I taki sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to kur/wy są! Prawda stara jak świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj napewno sie odezwal kafe juz jej zbedne. A nawet bylam ciekawa dalszej akcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się nie odezwał :O Co jest bardzo dziwne skoro to tyle dni... Tzn. do wczoraj sie nie odezwał bo nie zagladalam do wiadomosci od tego czasu zeby sie nie denerwowac. Co gorsza nie wiem czy mnie nie zablokował bo jak do niego dzwoniłam to wlaczyla sie poczta ( albo mial wyl. telefon)... Nie wiem czy jesli za tydzien sie nie odezwie to napisać mu na maila, ze go przepraszam, bo nie zrobilamtego spacjalnie, ale jesli nie mozemy ze soba utrzymywac kontaktu to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także pewnie żona odczytała jednak tego smsa ode mnie :O Bo to jest dziwne zeby nie odzywal sie tyle dni kiedy tak dobrze sie nam ukladalo. Co innego gdyby bylo cos ostatnio nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zagladasz do wiadomosci i nie wiesz czy sie odezwal. Nie chcesz sie denerwowac. Chyba nie sprawdzajac nie dowiesz sie. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:58- wczoraj zajrzałam i sie nie odezwał :( Potem do niego dzwoniłam, wlaczyla sie poczta ( albo mial rozladowany tel, co w sumie mu sie zdarzalo czasem, albo co gorsza mnie zablokowal). Zdenerwowalam sie tym,ze nie odzywal sie tyle czasu więc OD WCZORAJ nie zagladam do tel., zajrze moze jutro bo dzisiaj mam wazna sprawe i nie chce sie tym rozpraszac, dosc sie wczoraj naplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podsumowując brak odzewu od niego, od piatku w tamtym tygodniu. Bywało już, ze kilka dni milczał, ale teraz to dosc dziwne bo po ost. spotkaniu byl bardzo pozywtywanie nastawiony, a jak sie czasem nie odzywal kilka dni, to przewaznie cos sie tam wczesniej popsulo. Także podejrzewam, ze ona to przeczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mu sie cos stalo? Moze ma urlop niespodziewany czy cos. Bez sensu by mial wylaczony telefon bo do zycia jest potrzebny. Proponuje zadzwon z innego numeru od kogos wtedy sprawdzisz czy zablokowal Twoj numer czy rzeczywiscie ma wylaczony lub popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do niego tylko raz, zaraz po pracy i wtedy miał wylaczony telefon. Nie byloby to az takie dziwne bo zdarzalo mu sie, ze czasem tel mu sie rozladował. Chcialam do niego zadzwonic z innego nr, ale sie powstrzymalam bo raczej by sie domyslil, ze to ja. Moze zadzwonie do niego jeszcze raz ze swojego numeru, a jak dalej bedzie wlaczala sie poczta to wiadomo, ze mnie zablokowal. Chociaz to by bylo dosc chamskie bo powinien mi byl napisac, ze zona sie dowiedziala i zebym nie pisala po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz to juz mysle, ze tak na 85% ona to przeczytalam Tylko czy ten sms byl az tak jednoznaczny, ze swiadczy o romansie? Chyba nie. Mysle, ze mu na mnie zalezy, szczegolnie ostatnio bo to sie czuje, ale on sie tez boi tej zony jakby to byla jakas jego matka ,a on bylby malym dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zadzwonila z drugiego nr i tak. Mialabym jasna sytuacje. Nie dzwon ze swojego bo bedzie wtopa jak wlaczy i zobaczy zona ze dobijalas sie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale to juz i tak nic mi nie da bo nawet jak dzisiaj zadzwonie i bedzie sygnal, to przeciez to nie bedzie dowod na to, ze mnie zablokowal, tylko tel mogl mu sie wczoraj rozladowac. Nie bede chyba w ogole narazie do niego dzwonic i jak sie odezwie to odezwie, a jak nie to go przeciez nie zmusze... Ewentualnie moge mu wtedy napisac wiadomosc na maila, ze jesli zona sie dowiedziala przez mojego smsa to nie chcialam zeby tak wyszlo, ale jesli tak postanowil, ze nie chce ze mna kontaktu to szkoda, ale w porzadku skoro tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo zakladając, ze mu sie rozladował wczoraj tel to dzisiaj już go pewnie i tak naładował. Więc jeśli będzie sygnał jak zadzwonie z innego tel to na co to bedzie dowod? Mialo by to sens gdybym wczoraj zaraz po moim polaczeniu zadzwonila tez z innego nr., ale on by wiedzial, ze to ja , a nie chcialam robic z siebie desperatki. Zreszta jesli chce to zakonczyc to i tak nic tym nie zmienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń z innego nr albo z zastrzezonego i zobaczysz. A poza tym odpowiadając na twoje pytanie uważam że to już koniec romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nad czym ty sie tu zastanawiasz. Gość ma cię w doopie słodzi ci, a na zobe nagabuje, bo ma u ciebie darmowe roochanoa! Naiwna jestes serio! Mężczyźni są wyrachowani! Nie dorabiają ideologii czy przeczytała czy nie. Gość ma na ciebie wywalone, przypomi sobie jak mu sie roochac na boku bedzie chciało i wtedy odezwie sie i wymyśli jakas historyjkę na temat swojego milczenia, a ty w podskokach nastawisz mu ciipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kogos poprosila by zadzwonil i udal pomylke. Z mejlem nie szalej bo wtedy stracisz honor. Nie odzywa sie to nie. Nie plaszcz sie mu. Jak mu zalezy sam sie odezwie. Z drugiej strony gdyby mu zalezalo napisalby cokolwiek nawet z tego wzgledu bys sie zwyczajnie nie martwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:48- też bym tak pomyslala, ale ostatnio sie miedzy nami dobrze ukladalo i to nie tylko kiedy chcial sie umowic na seks. Dzwonil, mowil ,ze o mnie mysli... A po tym smsie cos sie jakby stalo, dlatego podejrzewam, ze zona mu przejrzala komórke ( ona tak podobno czasem robi). Teraz to juz mam prawie taka pewnosc. Ale fakt, ze powinien mi byl o tym powiedzieć, a nie przestac sie odzywac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:46- moglabym ,ale jakos nie chce za nim wyzdzwaniac, a tak jak pisalam teaz juz na to za pozno bo nawet jesli bedzie sygnal, to nie bedzie wcale dowod na to, ze mnie zablokowal, ewentualnie wczoraj zaraz po moim tel by to mialo sens jesli z jednego tel by nie bylo sygnalu, a z drugiego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym by sie domyslil, ze numer zatrzezony, albo jakis obcy to ja. Nie, nie bede do niego wydzwaniac, teraz on sie powinien odezwac, a jesli nie to nic nie poradze :( Ja za nim biegala nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×