Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PolkawNiemcach94

Jak długo sie uczyliscie ?

Polecane posty

Gość PolkawNiemcach94

Mieszkam w Niemczech rok, pracuje tu, jestem tu z narzeczonym, no i przychodzą trudności, jezyk, w pracy nie potrzebuje ale wiadomo jak sie zna język mozna myśleć o lepszej pracy, a więc chciałam spytać ile czasu Wam zajęło zeby cokolwiek umieć i mówić po niemiecku i jak sie uczyliscie ? Bede wdzięczna za wszystkie rady i odpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie uczylem w podstawowce liceum i na studiach w PL i zyje u siebie lepiej niz ty. Zawsze bedziesz faking forejnersem, tzw tubylcem, obcym za granica. Jedynie co ci pozostalo to podcieranie hitlerowskich du/p bo sie nie chcialo ci uczyc w kraju. Piepszone nieudaczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak języka nie znasz to fakt nic nie zdziałasz za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkawNiemcach94
Problem w tym ze duzo rozumiem ale nie umiem sklecic zdania, jakis strach mam, taka blokade... Ale zyje mi sie tu dobrze, pracuje w normalnym zakładzie zarabiam lepiej niz w Pl. Dorobilismy sie swojego mieszkania auta w ciagu roku wszystko... Takze nie narzekam i nie uwazam żebym byla nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "mieszkanie w ciagu roku" to zapewne jakas nora obok pakistancow. Haha.:D nigdy nie bedziesz tam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkawNiemcach94
Nora ? 3 pokoje, kuchnia, lazienka i balkon ? Aha :D zresztą nie o to chodzi, tylko o jezyk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×