Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupno domu za sprzedaż tego, w którym mieszkamy. Jak to rozwiązać?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, proszę o pomoc w doinformowaniu, czy jest coś takiego możliwe, że zamieniam swój dom z tym, który chce kupić u pośrednika? I np dopłacić? Czy pośrednicy uwzględniają takie wyjście? Znaleźliśmy z mężem dom, który bardzo chcemy kupić, jego lokalizacja jak i wygląd, stan odpowiada nam. Ale pieniądze mamy w nieruchomości, którą dostałam jeszcze jako panna, teraz w tym domu mieszkamy ale chcelibysmy to sprzedać, wymienić? Robił ktoś taki krok? Był w takiej sytuacji? Nie wiem jak to rozwiązać i za co się brać na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sprzedaż domu, pójście np do rodziców, a później kupno domu, najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna z kupcem dotychczasowego domu spisac umowe gdzie zaznaczone bedzie, ze moze wprowadxic sie dopiero za pol roku i w tym czasie kupic nowy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to mi zależy, żeby poszło to w miarę szybko, żeby tego, który chce kupić mi nie sprzatneli sprzed nosa, bardziej martwi mnie sprzedaż mojej nieruchomości, czy to tak gładko pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to dobre biuro nieruchomości, które przedstawi nam swoja ofertę . My kilka razy korzystaliśmy z usług tego biura nieruchomości http://www.kuznianieruchomosci.pl/oferty. Biuro gwarantuję, że wszystkie ich oferty mają uregulowany stan prawny . Warto zapoznać się z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×