Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepewny termin porodu

Polecane posty

Gość gość

Część dziewczyny, proszę Was o pomoc. Jestem w 29 tygodniu ciazy. W 28 tygodniu na wizycie moja gin stwierdziła że ciąża wygląda na 32-33 tydzien (na podstawie wielkości macicy bez usg). Następnie stwierdziła że to chyba wzdęcia i wszystko ok, na wszelki wypadek dała mi skierowanie na USG. Zgodnie z USG jest to 32-33 tydzień ciazy. Czy jest to możliwe? Pierwsze badania prenatalne wykazały ciążę starsza o parę dni, drugie prenatalne o 7 dni. Czy nagle ciąża może być starsza o 4 tygodnie i 2 dni? Jestem skolowana, w następnym tygodniu pójdę do innego gina na konsultacje ale strasznie się martwię. Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra tak miala. Zawsze usg pokazywalo, ze juz jest o 3-4 tygodnie do przodu, a to dlatego ze dziecko bylo duze. Ostatecznie urodzila w terminie z miesiaczki wiec pewnie nie masz sie czym martwic. Ja za to nie mialam zadnych przejawow, a urodzilam wczesniaka w 35tc z waga 3200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wiek czy azy wychodził wcześniej z USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisałaś od razu o wieku. A kiedy były te poprzednie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejsze USG w 13 i 21 tygodniu. W 21 tygodniu termin zmienił się o 1 tydzień. Martwię się że zmiana nastąpiła nagle oraz o 4tyg i 2 dni. Wydaje mi się że to nie jest normalne. Termin porodu zmienili mi karcie ciąży, martwię się że dadzą mnie na wywołanie ciąży a to będzie za wczesniej, albo że przenoszę ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin porodu nigdy nie jest pewny. Tym terminem z usg nie można się już sugerować ma tym etapie ciąży. Czekasz na termin z miesiączki i tyle. Dziecko rozwija się w swoim tempie a usg się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×