Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks na wózku

Polecane posty

Gość gość

Cześć jestem Julita. Kilka lat temu miałam wypadek. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Normalnie nie mam czucia tam na dole. Ostatnio zaczęłam stosować kulki gejszy z nadzieją, że pobudzą tamte miejsce. Dzisiaj byłam na zakupach, oczywiście miałam w sobie kulki. Stałam juz przy kasie i nagle zaczęło działać. Nie krzyczlam, ale ewidentnie było po mnie widać, że coś jest nie tak, a krocze i całą podzuszke na wózku miałam mokrą. Podszedł do mnie stary kolega, którego wcześniej nie widziałam i spytał czy wszystko w porządku. Widziałam, że zauważył, że jestem mokra. Zaproponował pomoc. Poszedł ze mną do toalety dla niepełnosprawnych. Wtedy pomyślałam, że mogłabym spróbować się z nim zabawić. Zaproponowałam mu seks, a on się zgodził. Było zajebiście. Najpierw on normalnie uprawialismy seks, a później mu obciagnelam. Od wypadku jeszcze nie miałam takiego orgazmu. Problem był taki, że cały wózek miałam brudny i śmierdział, ale warto było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja 9m temu byłem w galerii to spodobała mi się kasjerka, spojrzałem jej głęboko w oczy i po chwili byliśmy już w przebieralni. Tam ona sciągła mi spodnie ja jej i uprawiliśmy seks . Na końcu wytrysk do pochwy a wczoraj widziałem tą kasjerkę z wózkiem. Ta historia jest tak samo nierealna jak twoja autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym taką wyruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściemniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×