Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przeraża mnie moja praca dzien w dzien biuro

Polecane posty

Gość gość
Jak można nie lubić pracy w biurze ? To wolały byście zapierdzielac fizycznie ? Przecież biuro to idealne miejsce pracy dla kobiet. Lekka spokojna praca bez wysiłku do tego kawusia ploteczki i tak dalej. Jak nie biuro to w takim razie co ? A może w ogóle nie pracować bo się nie chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dzięki ale latwo powiedzieć "swoją firmę" tylko jaką ? > zrób analize rynku co w twojej okolicy jest potrzebne, czego nie ma a co by się przydało, napewno brakuje albo produktu albo usługi, trzeba troche ruszyć głową XXX brakuje produktu lub usługi? hahaha no chyba ze usług seksualnych ale tego nie wiem bo to nielegalne i skąd miałabym pozyskać dane? Pukając ludziom do drzwi w całej Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie lubić pracy w biurze ? To wolały byście zapierdzielac fizycznie ? Przecież biuro to idealne miejsce pracy dla kobiet. Lekka spokojna praca bez wysiłku do tego kawusia ploteczki i tak dalej. Jak nie biuro to w takim razie co ? A może w ogóle nie pracować bo się nie chce ??? XX u mnie w pracy biuro to jakaś pomyłka w starodawnym stylu. Do tego pracują same niewydarzone dziewuchy które potrafią tylko o pogodzie gadać albo dzieciorach. Też mi ploteczki. To ja już sobie siedzieć sama i wgapiać sie z nudów w ten zjebany ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie kiedys praca biurowa kojarzyła z prestiżem, a Teraz mysle o tych ludziach, ze sa pieprzonymi obibokami, w stylu "aby sie nie narobić". Praca w super godzinach, wolne weekendy, świątki i piątki. Praca do wyuczenia nawet przez średnio rozgarnięta osobe i zmarnowane tony papieru. Czasem wpadnie tez jakas Premia, wysługa itp. I jeszcze narzekają jakie zmęczone i, ze male zarobki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś się tu chyba praca biurowa pomyliła z pracą w urzędzie. Jaka kawka, jakie ploteczki, jaki spokój? pracowaliscie kiedys w korporacji? caly czas cisnienie, wykresy, prezetancje, cyfry, cisnij cisnij cisnij. zaden spokój, chyba że mowicie o pracy na wsi w biurze parafialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego od paru lat nie pracuje w korporacji. Szkoda życia. Kto pracuje ten nie ma pieniędzy ani czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dwie prace :) od poniedzialku do piatku tluke prace biurowa w spedycji a co dwa tygodnie pracuje przy duzych impreach okolicznosciowych , robie kawke albo koktajle , czasem cos upieke... Taka mila odmiana i kasa z tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do czasu do czasu tiry tez obsluguje to jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca burowa to nie przekladanie papierkow :O Dobrze ktos napisalam ze biuro to nie to samo co urzad. Pracuje w biurze, w korpo IT (za granica) i bardzo moj prace lubie. Pracuje w 90 procentach z fcetami i moze dzieki temu nie ma plotek, obgadywania i zawisci... atmosfera jest super, sa dni ze jest zapieprz i nie ma czasu po tylku sie podrapac, a sa i takie (jak dzis ;) ) ze mam czas na kafete i zalatwienie prywatnych spraw. W poludnie zawsze na spokojnie jemy wspolnie obiad w knajpce, godziny pracy bez rygoru, wiem ze moge przed praca cos zalatwic i nikt mi nie bedzie glowy zawracal ze pol godziny pozniej do pracy przyszlam. Wiem ze moge wczesniej z pracy wysc jak trzeba wyjatkowo dziecko ze szkoly wczesniej odebrac... Swoja prace lubie, uwielbiam ten czas kiedy kiedy zaczynamy nowy projekt, lubie miec wyzwania, lubie szukac rozwiazan, analizowac problemy, lubie zebrania, spotkania z ludzmi... w mojej pracy monotonii nie uswiadczysz ;) Wiec praca biurowa pracy biurowej nie rowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×