Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linaokrętowa

musi być ze mną coś nie tak, że nikt mnie nie chce

Polecane posty

Gość gość
wnętrze mi nie odpowiadało plus kompletne odpychanie seksualne po co sie tak meczyc autorko?? co lubisz robic? czemu masz takie niskie poczucie wlasnej wartosci? moze najpierw lepiej miec pasje i czuc sie dobrze w swojej skorze tzn na zasadzie fajnie jak kogos znajde, a jak nie to trudno? i stado baranow nie przezyje twojego zycia dla ciebie, nie wiedza co jest dla ciebie dobre bo nie sa toba? nikt nie moze ci wmowic! jakie sa twoje potrzeby pamietaj, ze jestes w porzadku taka jaka jestes, jedyna w swoim rodzaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej moze nic z roba nie jest, jak cie czytam wydajesz sie calkiem fajna osoba plus jestes ladna.. Ale skoro pytasz o przyczyne to moze byc ich kilka,jedna jest taka ze masz po prostu pecha, teraz ciezko jest spotkac normalnego faceta i ja sama choc jestem atrakcyjna nie spotkalam jeszcze takiego ktory bylby w porzadku i komu moglabym zaufac. Innymi slowami czasy i faceci sa teraz beznadziejni.. Druga sprawa jezeli jestes zdesperowana czyli nie masz wymagan byc moze faceci to od ciebie wyczueaja. Nie mowie zebys je miala ale skoro tak podchodzisz zastanow sie po co w zasadzie ten facet tak na sile skoro nie ma chemi pociagu dlaczegi ci tak zalezy zeby tego faceta miec. Wiesz.. kazdy chce sie czuc wyjatkowo jesli facet wyczuwa ze spotykasz sie z nin bo nie masz innej opcji to nikt nie czulby sie z taka perspektywa dobrze. Nikt nie chce byc z braku laku, kolem zapasowym chyba ze spotykalas sie juz z totalnymi glabami ktorzy nie tego nie ogarneli.. Sorry jesli troche zbyt szorstko ale zastanow sie czy to co robisz jest w porzadku takze wobec drugiej strony.. kiedys spotykalam sie z facetem ktory mowi ze wezmie kazda ktora sie nawinie bo jesli sie jakas nim zainteresuje to bedzie cud, oczywiscie w tym czasie podbijal do mnie. Wiesz jak sie poczulam, jak zero totalne, jakby nie widzial we mnie fajnego czlowieka osoby, tylko mam mu sluzyc jako srodek do osiagniecia jakiegos tam celu ktory sobie zalozyl tj by miec kobiete. Oczywisicie napisalam mu ze nie jestem zainteresowann.. Ale zastanow sie tez czy a h y ty nie wysylasz rowbiez takich sygnalow. Dalej.. moze tez miejsce w ktorym szukasz jest niewlasciwie wiesz te portale itd to glownie skupisko lowelasow its, samych spolecznych odpadkow I zaburzencow.. A moze opisz jak te twoje relacje wygladaly w ktorym momebcie to sie dzialo co faceci ci mowili, czy czasem drazylas temat pyatalas dlaczego nie sa zainteresowani? Tez zastanawia.mnie dlaczego chcesz miec tego facefa tak na sile? Z powodu presji, bo ciotki babcie gadaja hm? Bo jesli jestes w stanie no przymknac oko na to ze nie ma chemii to dlaczegi ci zalezy na tym facecie by go miec, jezeli po to tylko zeby go miec udowodnic cos sobie czg innym to naprawde kiepska motywacja.. zastanow sie czego chcesz naprawde od zycia czego chces ty nie twoja rodzina, znajomi.. I po prostu piczekaj na ta osobe odpowednia bez pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie ma co patrzec na cipeuszy z tego forum, ktorzy kobietom zle zycza albo maja do nich pretensje bo nie maja seksu regularnie albo zadna ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo potrzebne mi jest bzykanie do szczęścia. 1-3 razy dziennie od czasu do czasu do dwóch dni przerwy. Budzenie lodzikiem, ogólnie wykorzystać wzwody bo czemu nie? Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim podejsciem "ofiary" przyciaga sie wlasnie duzo pozal sie Boze osobnikow, zero chemii, toksyczne zwiazki z tego itp......... szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szry tylko cos ci doradzic? nie wpadanie w nieskuteczna nienawisc... No tak, tobie się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:34 przyklad ochlapusa kogo obchodza twoje wzwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mna wiem, co jest nie tak. Nie jestem zaje.bisty, towarzyski, nie wlaze ludziom w droge ani w spędy ludzkie, lubie byc sam, nawet wsrod ludzi. Kto bymnie wiec zauwazyl. Nie widzicie mnie, chociaz jestem przstojny. Mowie tak bo czasem to slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41 to znaczy jestes introwertykiem, po prostu i nic w tym zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala miec takiego faceta, bo tez nie przepadam za ludzmi. Na pewno trafisz na odpowiednia osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę, że jest ładna. To pewnie jedna z takich co ma się za przeciętna jest brzydka a na moją siostrę powie modelka. Jedyne co może stara panna średniej urody zrobić to obiecać że zawsze opierdoli loda. Bądźmy realistami, nawet modelki są zboczone i nie mają z tym problemu. Jak mam się związać na resztę życia to chce wiedzieć czy będzie codziennie ten seks i czy ma coś do mojego hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś też jestem introwertykiem, 150tys oszczędności, kiedyś mieszkanie po matce i ciągle sam, lubię spokój i domowe zacisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja taką kobietę. Niby moze z kims tojabym i wsrod ludzi poprzebywal, tylko, samemu nie mam ochoty. Tylko jesli musze. Alegdzie taka osoba jest, chybawinternecie, niewychodzaca poza pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego, w pierwszym zdaniu walic o pieniadzach dziwnie to brzmi, ale jak nainternet niby normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
23:50 Tak. W necie, w pracy, na konferencjach, w sklepie, na Orlenie i w... swojej samotni, gdzie ktoś trafi tylko, jakby mu się spadochron nie otworzył i wylądowalby w stawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pare atrakcyjnych kobiet po 30 ktore sa same. Jedna niedawno wyszla za maz. Bardzo podobna do Nicole Scherzinger czy jak jej tam tzn bardzo ladna. Jakis janusz uzna, ze kazda "stara panna" to brzydula bo musi miec schemat jak sam jest typowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś w domu bym nawet pracował, jestem piwniczakiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez introwertyczka. Sama, 25 lat. I chyba narazie tak pozostanie. Musze troche sie rozwinac, poczuc lepiej ze soba. Po prostu. I nie kreci mnie uzalanie sie nad soba, tlumaczenie swojego spierdolenia tekstami w stylu "ja nie lubie ludzi oni sa zli a ja taka cudowna, wyjatkowa". Rzygac sie chce od takich tekstow. Na mezczyzn chyba nie mam ochoty bo jeszcze sie trafi znowu taki, co leci tylko na wyglad, uzala sie nad soba albo ma fetysz stop :D smieszy mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsza to by była graczka co ją fascynuje sperma. Tak żeby zawsze była chętna wszamac wszystko i wydoic. Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja jeszcze sto tysięcy złotych chce odłożyć bo z kobietą to już czarno widzę oszczędności no ale z odpowiednią mógłbym już teraz a mam 30 i powinienem być zdesperowany jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko, ladnie to nazwalas-szwankujący charakter, ja tez taki mam i dlatego znów jestem sama.nie potrafie zrezygnowac ze swojego ja i dlatego odeszlam :( A czas na dzieci powoli sie konczy mimo ze nie wygladam na swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do wyglądu to dziękuję, ale nie narzekam." Ty nie ale inni tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:24 Pokaz sie, bo ty to musisz byc piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta ma 35 lat i jest sama to znaczy ze albo jest brzydka albo czeka na swojego pieknego ksiecia z serialu. Nie ma zadnej trzeciej opcji. Nawet kobiety ladne ze zrabanym charakterem sa podrywane przez mase facetow. Pracowalem w firmie okolo 200 osob na dwoch zmianach i nawet nijakie i niesmiale byly podrywane. Wiec nie wierze ze nie podrywaja ciebie faceci. Tylko zywczajnie albo wyzej ..ss rasz niz tylek masz albo jestes brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć to wszystko! Wyjedź na Karaiby! Ludożercy Cię zechcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co z tego że podrywają? W pracy nie podrywają bo wszyscy są żonaci a w korpo nie pracuję. Na ulicy tak, nie raz ktoś mnie zagadał, na imprezach podobnie, ale bardzo ciężko jest poznać w ten sposób kogoś inteligentnego, kulturalnego, szczerego, uporządkowanego, bez nałogów. Sama taka jestem i po prostu nie będę szczęśliwa z kimś kto taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo panowie tu najwyraźniej myślą, że trzeba brać co się nadarza, bo oczywiście nie ma dla kobiety nic gorszego, niż zostać samą. A jeśli się nic nie nadarza to bankowo jesteś brzydka. A jeśli się nadarza a ty nie bierzesz, to bankowo masz wymagania ideału. Bardzo zabawne zakrzywianie rzeczywistości. Ciekawe gdzie w tym myśleniu znajdują się osoby ładne fizycznie, uporządkowane, wrażliwe, inteligentne, sympatyczne, z poczuciem humoru, uczciwe, czyste jak łza jeśli chodzi o sumienie. Pewnie od dziecka mają księcia z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie w tym myśleniu znajdują się osoby ładne fizycznie, uporządkowane, wrażliwe, inteligentne, sympatyczne, z poczuciem humoru, uczciwe, czyste jak łza jeśli chodzi o sumienie. x Gdzie? Haha W filmach i bajkach dla dzieci. W życiu takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×