Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja Pierwsza ciaza czy się uda

Polecane posty

Gość gość

Hej! Staram się o dziecko razem z narzeczonym mam cykle 37 dniowe. Wspolzylam w 11,16,19,20, 27 ,28 ,30 ,31 ,34 dniu cyklu dzisiaj 35 dzień cyklu za 2 dni miesiączka.(miesiączka trwa 7dni) Myśleć że mogło się udać?nie wiem dokładnie kiedy mam dni płodne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynacie życie od doopy strony.Może pierw ślub a potem dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wszystko masz regularnie, możesz skorzystać z kalkulatora dni płodnych, w sieci jest tego pełno. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać kalkulator dni płodnych i oblicza wszystko za Ciebie. Powodzenia :) A ślub o czym świadczy? Jest to zwykły dokument podpisywany w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz taki zwykły dokument, a ile w życiu reguluje i ułatwia spraw. Wszystkie mądre dopóki nie trafi się sytuacja losowa typu szpital czy dziedziczenie. Trafisz do szpitala i twój partner się g... na twój temat dowie, bo wg prawa jest obcym człowiekiem, a nie rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo w szpitalu wymagają aktu małżeństwa :) są inne opcje, można zalegalizować związek w inny sposób, niekoniecznie ślub. Nie mam ochoty na słowne przepychanki, pytanie nie tyczylo się ślubu, nie myślę że nie masz racji, ale Ty też nie myśl że jeśli nie mam Twoich poglądów, to od razu mam złe :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie wszędzie z tym szpitalem, a guzik wiecie. Przy przyjęciu do szpitala podpisujesz taką deklarację, gdzie wpisujesz kogo upoważniasz do otrzymywania informacji o twoim stanie zdrowia. Nie musi to być wcale mąż, może być konkubent czy sąsiadka. Jak nie wyrazisz zgody, to nawet mężowi nie mają prawa nic powiedzieć. No chyba, że pacjent jest nieprzytomny, wtedy faktycznie informują najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobieto. Nie muszę nikomu pokazywać papierka czy też obrączki żeby pokazać że się kochamy. Jakby było inaczej to o dziecko byśmy się nie starali :) pytanie nie było O ślubie tylko o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×