Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Jestem

Polecane posty

Gość gość
Też czujesz taką wewnętrzną radość jak słyszysz słowa o tym że będziemy mieli po smierci nowe ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robisz rimming?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na leczenie zamknięte się udaj? Przebywanie na forum tylko cię nakręca, ponadprzecietnie inteligenta istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bidol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Od jak dawna masz dysmorfofobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 Ja mam ten sam problem co autorka i tak się zastanawiam czy to dysmorfofobia czy naprawdę jestem brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że szukacie usprawiedliwienia dla swoich wad w braku urody który tak naprawdę jest urojony. Niestety pewnych deficytow w osobowości nie da się zwalić na brzydote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hendorive 10 koła z wynajmu mieszkań bez pracy wtedy możesz powiedzieć że coś Ci się w życiu udało a nie etat gdy jutro możesz dostać wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie jestem specjalistka, ale dzisiaj w TV był krotki materiał na ten temat i jako jedna z przyczyn uważa sie można powiedzieć, ze juz obsesyjne robienie selfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak gada to pewnie jest brzydka. Bez zdjęcia twarzy to można gdybbac. Pewnie ma tłusta mordę jak księżyc w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co możemy zrobić to współczuc bo dysmorfo choćby wyglądali jak cud to zawsze będą płakać. To są psychicznie chorzy ludzie i chyba nie ma co do pieca hedo dokładać bo się tylko nakręca. Zlewac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś też można osiągnąć, tylko to już praca, lepszy jest dochód pasywny, czas to największa waluta, 8h w pracy to żadnych pieniędzy nie jest warte, nawet murzyni pracują w wioskach wedrownych 2h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ciągłe wypisywanie o tym na forum coś w tej kwestii zmieni? Jeżeli uważasz, że jesteś nieatrakcyjna to szukaj swoich zalet w innych kwestiach, lub rozpocznij w tym kierunku jakąś terapię. No bo ileż można o tym prawić w kółko, Rivke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj widziałem film YouTube, zysk z reklam minimum 8500zł, 3,5minuty jak rozgrzewa tasak i przecina zapalniczki, w Polsce za to można przeżyć cały rok w kawalerce na własność nie pijąc i nie palac, 3,5minuty = dzień pracy = rok spokoju ktoś mnie rozumie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do fryzjera, wybiel zeby, jakies zakupy zrob i juz. Nie rozmumiem tego podejscia jestem brzydka... Teraz medycyna estetyczna jest na porzadku dziennym. A mam 2 dzieci waze 68kg a kiedys 52 nie bidole, wygladam na zadbana. Wiesz dlaczego? Bo cos ze soba robie a nie gderam aaaa jestem gruba i zakladam worek na siebie zeby to ukryc. Usmiech to podstawa seksapilu u kobiety. Glowa do gory i wez sie w garsc bo zycie jest zbyt krotkie na takie “pierdoly”. Przestan patrzec jak inne kobiety wygladaja, nie porownuj sie z nimi. Jutro rano wstan, wymaluj sie i usmiechaj sie do siebie i ludzi wokolo zobaczysz roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień pracy i rok kasy to jest moc, do tego daze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś twoja sugestia ja na jedno mieszkanie już mam jeszcze jedno i spokojnie idę na emeryturę w wieku max 40 jak nie znajdę kobiety, miłej pracy do 67 na pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok w jednym mieszkaniu bedziesz mieszkal w za wynajem Drugiego ile wezmiesz max 3 tys i to ci wystarcza? Oj nie dziwie sie ze nie mozesz znalezc kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka, na ile oceniasz się w skali od 1-10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś będę miał trzy mieszkania, dwa wynajmę, trzy tysiące mi spokojnie wystarczy, właśnie kobietom to zawsze mało, mi wystarczy by było co jeść opłaty zrobić, jakiś abonament tv netflix kina net konsoli książek muzyki i co mi więcej potrzebne? Na co te pieniądze wydawać? 3000 to jest mało jak nie masz mieszkania i płacisz 2000 za wynajem 500 opłaty 500 jedzenie i jeszcze samochód i to i tamto a nie gdy masz czynsz 350 to jesteś na plusie 1650 na przyjemności a z głową na karku nie da się tego wydać o ile nie masz nałogów i nie chodzisz do klubów na drinki po 100 kolejka, kobiety dzisiaj są strasznie odrealnione, trzy tysiące złotych mało cóż to sobie zapierdalaj na torebki damskie i obcasy cala kolekcje, ja poszedłem w minimalizm i nie mam potrzeby zbieractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieci nie planujesz? Oj super zycie grac w gry i ogladac netflixa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pff działkę sobie kupię nad morzem postawie kontener mieszkalny, 20-30tys wydam i mogę kwartał tam mieszkać co roku akurat gdy jest sezon urlopowy, na chuj w zimę być nad morzem? Teraz są nety wszędzie, na miejscu wystarczy łóżko i mała łazienka, jakiś stolik i wszystko. Ze sobą laptopa czy tablet i można sobie wypoczywać. Chcesz to sobie rób na samochody mnie stać na taksówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no już nie, mam 30 a kobiety mają wymagań tysiące a mi z latami tylko wady dochodzą, wątpię że znajdzie się taka z którą choćby się spotkam na randkę bez stresu a co dopiero dzieci, a co innego jest w życiu po pracy? Książka film muzyka gry, życie w ogóle jest nudne jeśli chodzi o rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest nudne! Ja uwielbiam podrozowac. Wypad w gory do lasu czy gdziekolwiek zobaczyc cos nowego to jest super. Spontanicznosci troche ;) na zimowe wieczory netflic albo we 2 sobie w cos zagrac jest ok. 30 lat to jestes mlody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie oferuje takie super rozrywki że siedzę na forum dla kobiet od trzech lat. Wcześniej siedziałem na forum portalach o grach, komputerach lub finansach osobistych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja musze oszczędzać na te mieszkania do wynajęcia, nie stać mnie na podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też się nie zgadzam, że życie jest nudne w jakimkolwiek jego aspekcie. Myślę, że problemu należy szukać w sobie, bo możesz robić tak naprawdę cokolwiek zechcesz i ogranicza Cię jedynie Twoja kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×