Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Jestem

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy raptem podróżują, co do tego grania, kobietę znaleźć co gra to dopiero wymarły gatunek. Mi już wiele gier obrzydlo. Nie mam cierpliwości do zachodzenia przeciwników z ukrycia. Fps na padzie zaczęło mnie męczyć. Te wszystkie zbieractwa w grach też. Coraz mniej dobrych gier w które z przyjemnością gram. Często za dużo trzeba się nastrzelac by zdjąć przeciwnika, jak strzelam w głowę i on żyje dalej to coś jest nie tak, zresztą wszędzie to zabijanie ludzi, potworów czy oni nie mogą zrobić gry o przetrwaniu. Nie wiem starzeje się i już wiele gier mnie odrzuca nadmiarem opcji, jakieś rozbudowy postaci. Mam wrażenie że robią te gry dla ludzi którzy nie mają pieniędzy i męczą jedną grę miesiąc. Dobry czas gry to weekend. I koniec nara następna pozycja eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale wszystko jest nudne świat jest opisany fizyką matenatyka chemia możesz robić co chcesz a sprowadza się to do pierdół kilkunastu rzeczy jak transport obraz sport seks wydarzenia i inne rzeczy i to wszystko jest nudne bezcelowe gdy byłem mały odkrywalem ciągle nowe rzeczy najlepsze odkrycie były gry dziś znam wszystko co ma świat do zaoferowania prawdopodobnie są naprawdę świetne rzeczy jak nurkowanie stan nieważności lot balonem ale boisz się wtedy o swoje życie jak lecąc samolotem więc nie dość że drogie atrakcje na które zdecydowanie trzeba przeznaczyć za dużo pracy to jeszcze może się coś stać jedynie gry pozwalają przeżyć tanio i intensywna przygodę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no to widzisz ja jestem kobieta ktora lubi dobie pograc ale z kims. Nawet super mario jest fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, że tak nie jest. Ja wyglądałam kiedys fatalnie ale zaczęłam ćwiczyć dzięki czemu schudłam zmienilasąfryzurę wstrzyknęłam botoks i teraz wyglądam bardzo dobrze zmiany są możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup sobie worek na głowę i w nim chodź, albo jedź do Afganistanu i ubierz się w namiot, albo idź do klasztoru i nie zawracaj głowy swoimi urojeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedorivka
www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele parszywych grubych i brzydkich kobiet ma super faceta.. wniosek liczy się osobowość, a ta można zmienić. Wolę przebojową brzydule niż super szarą myszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×