Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze zakochuję się w sporo starszych mężczyznach

Polecane posty

Gość gość
Wiesz sporo osób jednak przebadano, w przypadku tych nieszczęśliwych ze starszymi, zbyt często powtarzał się podobny schemat by go zignorować. Zbyt często okazywało sie ze pacjent szuka nie tyle partnera co rodzica. Zbyt często historie, zachowania, emocje, potrzeby były zbliżone. Ja jednak o wiele bardziej ufam wiedzy naukowej, zbadanej niż przekonaniu laika ;) To tak jakby badania mówiły ze sporo osób zdradza a ktoś się upierał ze to nieprawda i się absolutnie nie zgadza bo on sam nie zdradza a jest w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
A nie sprawdzali ilość udanych związków z dużą różnica wieku gdzie relacje rodzinne były zaburzone : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Zwyczajnie zastanawia mnie czy każda ewentualność brali pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 - oczywiscie i tak tez bywa . Ale nie o trafianie tu chodzi . Ale podswiadome szukanie rodzica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:54 madrze piszesz , zreszta chyba nie pierwszy raz w tym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Istotnie, tyle, że takie badanie to artefakt bo ma niereprezentatywną grupę badawczą. Badaniu podlegają tylko osobniczki dysfunkcyjne natomiast teza jest rozciągana na całą populację. 00 Równie rozsądna jest teza, że mężczyzna wiążący sie z młodszą kobietą miał złe relacje z córką. Kompleks Lajosa? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest rozciągnięta na całą populację gdyż nie mówi iż dotyczy każdego przypadku! Często nie oznacza zawsze (podobnie jak słowo możliwe :P) Jeśli odnosi się do osób z dysfunkcjami próba była dobrana odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Równie rozsądna jest teza, że mężczyzna wiążący sie z młodszą kobietą miał złe relacje z córką. Kompleks Lajosa? smiech.gifsmiech.gif" X Nie pisz pierdół. Akurat nie o to tu chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje wiele mitów społecznych brzmiących logicznie, powtarzanych niczym mantra pod maską ludowych mądrości. Dlatego mnie interesuje głównie wiedza naukowa, nie przekonania czy doświadczenia cioci Zosi i sąsiadki Heli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Ciekawe czy rzeczywiście starszych mężczyzn wybierają glownie kobiety które maja problem z ojcem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nawet nie pod kątem udanego lub nie, ale związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przewazajacej ilosci . Reszta to sponsoring .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś "Wiesz jest taka popularna teoria wśród terapeutów która mówi iż często jest tak ze kobiety który miały kiepski kontakt z własnym ojcem mają znaczny deficyt opieki i męskiego wzorca. Często wiążą się ze sporo starszymi facetami, podświadomie szukają tego czego im zabrakło." Czyli mówisz często na jakieś kilka promili społeczeństwa. Bo akurat tyle wychodzi, jeśli niewielki procent polek jest związana ze starszym, a tylko procent procenta ląduje na kozetce, to Twoje "często" jest tak zasadne, że już wolę swoją koncepcję kompleksu Lajosa :P 00 gość dziś argumentum ex recto ad absurdum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Na co sie powolujesz? Na zdanie kolegi Wojtka? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dobranoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 hehe frustracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ marawstala dziś Na podstawie obserwacji własnych - niekoniecznie. Nie zauważyłem prawidłowości. Choć i takie się zdarzyły. 00 Myślę, że często gęsto ogarnięty, wyględny gość po 30stce z dobrym dochodem bije w przedbiegach studenta z ciśnieniem na jajach i głowa równie pustą co kieszenie. 00 @ gość dziś To jest najlepsza odpowiedź, którą możesz z siebie wykrzesać bankrutko intelektualna? Prosze idź i popełnij samobójstwo rzucając się z poziomu swojego ego na poziom IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu jest przytoczony jedynie ogólny zarys teorii, by powiedzieć autorce o co w niej chodziło, czepiajac sie poszczegolnych słów sugerujesz jakby to były moje badania :D To nieczyste zagranie gdyż nie było tu podanych dokładnych statystyk i zestawień procentowych a więc Twoje odwołanie się wyłącznie do słowa często, sugerowanie własnych procentów i promili i zbudowanie na tym swej linii obrony jest niezasadne. Ja nie bronię swojej teorii, jedynie o niej wspominam, w innym przypadku moglibyśmy się wykłocać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 , na jak dlugo ? I czy to powod do dumy , ze laska leci na kase ? Za 20 lat ona bedac w zwiazku z tym ogarnietym z kasa zdradzi go z biedniejszym , ale w swoim wieku . Kase juz bedzie od starszego jelenia miala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Jakiej linii obrony... Po prostu wyciągnęłaś w dyskusji argumentum ex rectum, a ja li tylko wskazuję na jego nieadekwatność. @ gość dziś [23:31 Chcesz powiedzieć że tutejsze samotne wyjące 30stki, szukają gołodupców? W swoim wieku być może, ale na pewno nie bez pieniundzuff. I też ogolą takiego, jak tylko będą mogły. Mało tu wątków w stylu żona ma kochanka chce sie rozwięść i rząda połowy? To najczęściej rówieśniczki, którym na starość odbiło. 00 Obecnie wsród ludźmi z pieniędzmi mało jest głupców, którzy nie wiedzą czym jest intercyza (abstahując od tego, że teraz mało kto chce się żenić) . Także tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłam zrobić błąd używając potocznego, adekwatnego wg mnie słowa co nie zmienia faktu istnienia tej teorii wziętej z praktyki terapeutycznej, ogolnych wnioskow które starałam się jedynie przybliżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HS daj juz sobie sppkoj i nie podwarzaj tego co udowodnione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to zemsta za to ze ja dziś zarzuciłam Ci to samo w innym temacie? ;) Nadinterpretacja. Relacja matka - syn jest niezwykle istotna :D Ale Freuda tu nie zapraszałabym. Wiesz że matki potrafią o wiele dłużej karmić piersią synów niż córki? ;) Ale w tej tematyce mogę kiedyś podesłać artykuły, nie będę parafrazować by później z każdego słowa się spowiadać.. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Argumentum consensu gentium śmieszy szczególnie w zestawieniu z poziomem językowym osoby jego używającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 1) Nie odróżniam poszczególnych gości jednego od drugiej. 2) Stąd zapewne ogromny pociąg mężczyzn do cycków. Gdy karmić dłużej dziewczynki zapewne one bardziej by szalały za cyckami. Tłumaczy to też mniejszy mozg u kobiet i co za tym idzie mniejszą inteligencję ogolną. Krótszy okres suplementacji łatwo przyswajalnymi cukrami niezbędnymi do szybkiej budowy neuronów. :P 3) Między innymi i tą dziedzinę studiowałem (seryjny wykształciuch prezydencki). Ze studiów wyniosłem li tylko głęboki sceptycyzm do tego typu teorii. Będąc techniczny filozoficznie skłaniam się ku materializmowi. Nie musisz nic przesyłać. Po prostu bawi mnie przerzucanie się słówkami po ciężkim dniu na kasie w Biedrze :P Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HS glupi jestes i tyle w temacie . Uzywanie " pewnego slownictwa i nazewnictwa " nie czyni cie znawca i " yntelygentem " . Juz jeden taki byl co wyuczyl sie slowek ze slownika . A moze to ty haha . Daruj sobie , smieszny jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiesz że matki potrafią o wiele dłużej karmić piersią synów niż córki?" X Interesujace . Podobno matki maja tez inny stosunek do synow niz do corek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Kim zatem czyni ciebie nieznajomość ortografii? I tym retorycznym pytaniem skończyłem już zapasy w błocie ze świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był taki żart :) Ale to słowo się pojawiło. Ja wyniosłam z kolei sceptycyzm wobec "prawd ludowych" i przyjmowania informacji "na wiarę". Muszę mieć zaplecze w postaci wniosków naukowych, bez tego są tylko domysły - w mym przekonaniu ;) Ale moją dziedziną są patologie społ. Poszukam tych artykułów i dodam jeśli kogoś ta relacja rzeczywiście interesuje. Ale to już innym razem ;) Coco Jambo i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×