Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak jest w końcu z tym biustem?

Polecane posty

Gość gość
16.21 jak zwykle sam sobie oszukujesz, pragniesz pięknych kobiet, inteligentnych i dobrych a masz prostacka, interesowna chlopobabe z płaskim tyłkiem i biustem nieproporcjonalnie małym w porównaniu z wielkością brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała plaskotylna grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.27 Pudło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proporcje sa najwazniejsze. Widok od przodu to klepsydra a od boku musi byc wyraznie zarysowana pupa i biust. Bylem kiedys zakochany w dziewczynie z malymi piersiami wiec to nie jest warunek konieczny ale na ulicy obracam sie za takimi z wiekszym biustem i zaokraglona pupa. Takie mnie bardziej podniecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im większy tym lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś na ulicy mają bieliznę wyszczuplającą fałdy, podnoszącą pupę oraz usztywniany biustonosz, który podnosi, zaokrągla piersi i nadaje im ładnego kształtu. Natomiast, gdy już ten biustonosz ściągną... to duże piersi opadają zgodnie z prawami grawitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.37 Rentgen masz w oczach? A nie pomyślałas/eś ze nie wszyscy analizują każdy szczegół jak Ty tylko patrzą na całość? Albo ktoś im się podoba ogolnie albo nie? Jeśli ktoś się mocno spodoba to raczej nie skupiają się na mankamentach tylko skupiają na walorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą gdy facetowi podoba się kobieta i jest mocno pobudzony to ostatnia rzeczą jaką chciałby robić po ściągnięciu stanika jest analiza o ile cm piersi się przesunęły. Śmiech na sali. Kto te rzeczy tu wypisuje? 16.37 czy miałaś do czynienia z mężczyzną i seksem? Czy ten kompleks biustu przesłania Ci wszelka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś duże są fajne usmiech.gif - tia, ale chyba tylko u szczupłej. Pisze grubsza ze sporym cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znałam kiedyś taką marzene z biblioteki zakładała biustonosz z wielkimi poduszkami takie pushupy jak zapytałam po co? to mi powiedziała że tylko ci co jej nie znają nie zauważą że to sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×