Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to jest puste

Czy puste jest skreślanie kobiety za przeszłość seksualną?

Polecane posty

Gość Czy to jest puste

Ja osobiście nie znoszę, jak kobieta miała 10 lub więcej partnerów oraz jak uprawiała seks bez związku, niezależnie czy spotykając się z kimś bez zobowiązań, czy mając przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się lecz bo ewidentnie masz ze sobą problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to jest puste
Po prostu szukam porządnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie połykała innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze miala taka przeszlosc tzn , ze sie wyszalala i byc moze juz szuka stabilizacji. Gorsza cnotka niewydymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
jezeli sam miales malo partnerek to w jakis tam sposob masz prawo wymagac zeby kobieta tez... swoja droga nie wiem w jakim towarzystwie sie obracacie, ale ja naprawde nie znam zbyt wielu ktore mialy 10 czy wiecej...to sa jakies sporadyczne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest puste dziś my tez nie znosimy jak faceci sie puszczaja a nie mamy w czym wybierac bo faceci puszczaja sie na potege, co tydzien inna badz inne i nie pier.dol ze sa faceci porzadni bo kobiet porzadnych tez jest masa a gardzicie takimi, piszecie co innego a wybieracie zupelnie inne panny. Znam wiele samotnych dzieczyn co sie nawet nie calowala i zaden facet nie jest nimi zainteresowany, sa cale zycie same, nit ich nie podrywa i znam tez inne panne co non stop impreza i zainteresowanych facetow masa, gdzie nie pojda jakis podrywa. mozecie pisac nie wiem jakie bzdety a i tak widac na co faceci leca i jakie kobiety maja powodzenie a jakie nie. z reszta dyskusja w tym temacie jest zbedna, faceci zawsze mowia A a robia B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×