Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się odnaleźć i poznać nowych ludzi ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć piszę tutaj , bo nurtuje mnie ostatnio fakt,że nie mam znajomych o podobnych zainteresowaniach do moich. Ogółem wiadomo mam znajomych z czasów szkolnych i ludzi, których poznałam dużo wczensiej ( są to wieloletnie znajomości) Około rok temu rozpadł się mój 3 letni związek z pewnym chłopakiem. Byłam bardzo zaangażowana w tę relacje i poświęcałam więcej czasu dla chłopaka i jego znajomych, których pasje mnie pochłonęły. Ich energia i sposób życia( aktywny i pozytywny) bardzo mnie pochłonęły. Niestety kiedy rozpadł się ten związek kontakty nagle się pozrywały, a ja nie potrafię wrócić do rzeczywistości . Odbudowałam trochę kontaktu ze starymi znajomymi, jednak większość z nich różni się zupełnie ode mnie. Mają swoich partnerów i brakuje im czasu. Moje pytanie więc w jaki sposób będąc taka samotna poznać nowych ludzi, których też interesują sporty ekstremalne, szalone wycieczki i ogółem ludzi, którzy mają taki pozytywny lifestyle? Brakuje mi tego i nie potrafię się odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij o znajomych, my przeprowadziliśmy się na drugi koniec Polski a że jesteśmy grubo po 30 nie ma szans na nowych znajomych w naszym wieku. Tylko najbliżsi sąsiedzi ale to dość sztywne znajomości no i w pracy. Ludzie szczelnie się zamykają i nie chcą dopuszczać do siebie "nowych" ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 lat i mimo wszystko coraz trudniej jest poznać znajomych, którzy nie okażą się tylko "przelotna znajomością "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 letnia kobieta zawsze znajdzie znajomych, pewnie że to będzie facet chętny na bzykanie ale on wprowadzi ja w swoich znajomych ... Facet pod tym względem ma zdecydowanie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym poznać nowych ludzi, z którymi będę mogła dzielić pasje i mieć wspólne tematy. Bo z obecnymi bardzo się różnimy, nie ma możliwości wyjścia na jakieś eventy i kreatywne spędzanie czasu. Oni raczej preferują siedzenie w domu a już tymbardziej często zamykają się na inne znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie facet chętny jedynie na bzykanie. Jestem młoda i wydaje mi się,że atrakcyjną kobietą,ale czesto przez to jestem odbierana jedynie jako obiekt pożądania, a ja szukam raczej kogoś z kim będę mogła wspólnie dzielić pasje i nie chodzi mi tu o partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrych znajomych mi osobiscie ciezko znalezc, jedynie co to wyjsc z domu, robic te rzeczy, ktore lubisz, ale w samotnosci, to ktos sie znajdzie jak jestes kontaktowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem bardzo kontaktowa, więc jeden plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napewno ci wyjdzie ;)... gorzej jak sie jest niesmialym nieobytym jak ja. Chce ale nie moge hahah. Taka ze mnie samotniczka, sama chodze do kina, na kawe, na silownie i wszystko sama, z nikim nie moge nawiazac znajomosci :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem ale mam juz 26 lat...miałam koleżanki ale okazały się falszywe interesowne, niesłowne... Teraz została mi jedna koleżanka ale ona ma juz dziecko, mieszka z chłopakiem w innym mieście i od pol roku nie ma czasu się spotkac. Ciężko poznać kogoś tajnego, życzliwego, wokół ludzie fałszywi i zawistni. Juz dawno po studiach jestem, od jakiegoś czasu nie mam faceta i nie mam pojęcia gdzie moglabym poznać znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja to znam mialam wielu takich znajomych, którzy niby zawsze będę i wgl a jak się okazało nie dość,że od razu uciekli, to jeszcze z błotem zmieszali ... Falszywosc, to plaga dzisiejszych czasów. Ją zawsze starałam się być dobra osoba,ale często na tym tracę ..bo inni mnie wykorzystują. Coraz bardziej zniechęcam się do ludzi, a ja jestem raczej kontaktowa i uwielbiam przebywać w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.14 ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo trudne, bo moja natura nie pozwala miś kw odciąć i być samotnikiem. Jednak już tyle razy się zrazilam.. mimo to nie daje za wygraną, ale wiele mnie to kosztuje wewnętrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×