Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zdradziła. Jest w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
gosc 16:32 ja to dziecko bym zle traktowal. Po co to komu. Nigdy go nie zaakceptowalbym. Przenigdy. Ale nie jestem dobry? Ja bylem w stanie zdrade wybaczyc! Dla synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xx Ostanie wpisy xx - - ja pierdole. Co za chuj z ciebie autorze. Mam nadzieję że zostawisz żonę. Daj jej szansę ułożyć sobie życie z kimś kto jest lepszy niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś smieciem. Prawdziwy facet normalnie z honorem rozwiodlby się i tyle. Bez stawiania takich warunkow żonie. Jak można namaiwac do oddania noworodka. Trzeba być najgorszym smieciem a nie człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki debil :D Ty też jak widać nie masz wykRZtałcenia :DNo nie mogę, co za idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak gnój jest bezrobotny to pójdzie siedzieć za alimenty jak nie bedzie płacić, zastanów sie nad żona skoro poszła z takim nikim tzn ze kobieta ma cos z deklem albo samotna jest w tym waszym związku. A teraz spokojnie - bedzie chodzić z brzuchem , cały świat to bedzie widział i co potem nagle dziecko zniknie? Bedą pytania i tak sie sprawa wyda ze żona sie puściła . Nie chcesz jej dziecka to ok ale nie ma innego wyjścia jak tylko sie rozstać. Jej wina jak nic ale alimentów to ty sie nie spodziewaj bo twoj status sie nie pogorszy bez niej a tylko wtedy małżonek płaci aby dorównać do standardu życia przed zdrada. Ćpała no i co? Już nie ćpa -nie kozacz bo popełnisz błędy z którymi bedziesz musiał żyć. Pomysl i przyjdź tu jutro i na spokojnie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor temat to CHAM jakich malo. MOze i masz kase i znajomosci jak to napisales ale jestes obelsna patologia. chooy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe przeciez to marne prowo jakiegos prostaka a wy lykacie jak pelikany hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok juz pozamiatane. Synek woli zostac ze mna bo zawsze mialem i mam dla niego czas bo firme ogarniam z domu a ona wypierdala. Błaga przekonuje ale jutro ją jej brat zabiera w pizdu. Nie ma szans bo ja mam wszystko a ona nic. Panie przestroga dla was. Ta kobieta miala wszystko. Wielki jak skirwywysn dom z ogrodem, kochającego męża synka i zero trosk zero kurwa trosk. Teraz nie bedzie miala kompletnie nic. Bedzie mieskac w jakiejs szopie z tym chujem lub bez niego z dzieckiem pewnie mutantem bo splodzonym po uzywkach. Tyle czuje sie jiz lepiej. Czuje ze dobrze zrobilem. Tym normalnym co normalnie pisali dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki a przestroga żebyś ie nie wiązać z kutasem. A dziecko i tak Ci chłopie sąd zabierze na rzecz matki. Sorry ale naklanianie do porzucenia dziecka działa na twoją niekorzyść. W półce dzieci w 90 % dziwić są z matką i tutaj też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie kurwa zdziwicie wszyscy. Ojciec przechuj biznesmem co w domu siedzi i pierdzi w stolek i synek za mna przepada i majatek jest kontra matka cpunka kurwa bez niczego ani grosza przy pizdzie. Tyle nie mam juz czasu. Nara pustski. A Tobie tam gdzies wyzej co normalnie pisales-pisalas dziekuje Ty jestes w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jestem kutasem bo nie zamierzam bachora nieswojgo wychowywac i zuć czyjegos gluta w ryju reszte zycia to ja chce byc dalej kutasem. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój sposób wypowiadania się pokazuje jakim jesteś prostakiem. Myślisz że którykolwiek sąd da takiemu pojebowi dziecko? Snisz. Pieniądze nie mają nic do rzeczy dla sądu. Alimenty będziesz płacić na dziecko, a matka sprawować opiekę. Myślisz że jeśli matka nie zarabia to nie dostanie dziecka? Debilu to w Polsce połowa kobiet by dzieci nie miała przy sobie. Sorry, przy pizdzie jak to mówisz. Matka cpunka? A ojciec podzega do porzucenia noworodka. Jesteście siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, bo co nabijacie debilowi temat?? Sorry, ale jak ktos wykorzystuje temat niewinnego dziecka, które chce wrzucić do domu dziecka, to jest jakis pojeb:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lassieli
Przeczytałam wszystko i nie rozumiem was. Co autor miałby niby zrobić? Pogodzić się i wychowywać nieswojego potomka? Wypowiadać się też może tutaj inaczej bo emocje bo anonimowość. A jak matka jest lekkomyślna, zażywa narkotyki, zdradza i nie ma żadnego zabezpieczenia a ojciec ma na to dowody do tego pracuje z domu, jest czysty, troskliwy i majętny to jak najbardziej może być głównym opiekunem dziecka (dziecko mieszka z ojcem) choć alimentów nie dostanie. Autorze moim zdaniem jesteś dobrym człowiekiem tylko los strasznie Cię skopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to kutas jakich mało. Jego żona też. Moim zdanie dobrami się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Zgadzam się z lassieli. Nie zazdroszczę autorowi sytuacji.... Na ten moment to najlepsza decyzja. Czas osobno do przemyslenia na zimno. Autorze, jeśli mieszkasz w Polsce to tu niestety sądy są przeciw ojcu. Nawet matka, która chce mieć dziecko przy sobie ze względu na kasę i jako element przetargowy - by dopierniczyc byłemu - dostaje dziecko (to przykład z mojego otoczenia - kilka dlugich lat walki w sądzie, by znajomy miał dziecko na stałe ze sobą). Zaś jesli nie pracowała, a była z dzieckiem w domu - możesz też placic alimenty na nią. Do tego jeszcze wasz majątek (jeśli nie masz intercyzy/ rozdzielnosci) - dostanie połowę. Tak więc Ty sfinansowalbys i tak to drugie dziecko. Poradź się prawnika. Co zrobisz, jeśli żona np. usunie ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham do potęgi, a nawet wyrzucając zonę zapomina, ze nie pozbawi jej tym praw rodzicielskich. Poza tym uważam, ze to prowo, a koles jest niezłym trolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lassieli
Wytłumaczy ktoś dlaczego kutas? Co byście zrobili? Porzucili dorobek życia po to żeby nie wierna żona z cudzym dzieckiem z niego korzystała? Mądrzy jesteście? A gdyby ściągnęła do domu tego nieudacznika zapewne też narkomana to jak by traktował pierworodnego autora? Jaka tam by była patologia po pewnym czasie? Co wy? Trzeźwi jesteście? Oceniacie człowieka po tym jak się wypowiada kiedy dostał tak wielki cios. Jesteście marni naprawdę. Jestem kobietą ale takiego macica power nigdy nie zrozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
To nie on zdradził, i nie on będzie miał dziecko z kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem murem za autorem... szok... gosc zdrade by wybaczyl zeby rodzine ratowac... normalne ze nikt nie chce cale zycie chowac nieswoje dziecko... wygra na pewno... super tata i facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale rozumiem też kobietę, ktora nie porzuci dziecka (popieram). To jest patowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma dowody że żona ćpała i intercyze to laska ma pozamiatane, mówicie że cham i chooy a on nie kazał jej usuwać tylko oddać, dać szanse normalnego życia, którego u nich by nie mogło mieć, wielki chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona cie nie kocha. Wywal ciezarna szmate z domu i poszukaj sobie normalnej porzadnej mlodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmałasuka94
Współczuję autorze. Bardzo dobrze, że dziwka wyleciała z domu. Teraz opiekuj się synkiem, aby nie cierpiał po stracie matki. Ułóż sobie życie na nowo, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu jawnej niesprawiedliwosci wobec mezczyzn jestem za islamizacja europy i Polski. Obeckna kultura jest wroga mezczyznom i rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwapalcewnatalce
Super sie to czyta szmata błaga płacze prosi i wypiedrala z domu :D Ja bym jeszcze kamieniami rzucał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy to samo prowo ? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowi współczuje że mu się trafila ,,szmata" i nie dziwi mnie jego postępowanie , może słownictwo poraża ale u niego emocje są większe niż u mężatki na wizycie w łóżku kochanka. Ją też rozumiem chociaż był opisywany w internecie przypadek dzie paniusia poszła w tango z włochem i zaciążyła jej małżonek postawił taki sam warunek a ona oddała dziecko w adopcje bo kochas zniknął a motylki zdechły i sie babie pojasniało w główce jaka to z niej szmata była a teraz to kocha znów ślubnego. Życie pisze rózne scenariusz co opisują inne portale ( wpisz autorze w wyszukiwarkę słowa : żona mnie zdradziła ) nie wspominając braci sam... . Trzymaj sie , idz do psychologa bo po czymś takim psychika siada , was już nie ma i chyba od dłuzszego czasu tak było . prof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×