Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wy też widzicie jak drożeje wszystko?

Polecane posty

Gość gość

Obłęd jakiś, codziennie jestem w spożywczym i nawet te Panie co sprzedają mówią że z każdą dostawa towar droższy przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie, tzn zdrozały juz dawno jaja, kawa, masło, ale inne rzeczy nie widze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unia karze panstwa ktore nie przyjely "uchodzcow" aby mogla finansowac nowych pasozytow spolecznych Jedzenie nigdy tak nie bylo drogie jak w dzisiejszych czasach i niestety bedzie drozec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dosc , ide do sklepu kupuje pare rzeczy i 50 zł nie ma, a nie kupuje nie wiadomo czego parowki , ser wędlina jogurty , masło , chleb napój ketchup musztarda pomidor szczypior cos słodkiego i na ile mi to starczy na dwa dni? A w tym nie ma obiadu porażka kasa mi idzie jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź się leczyć na nogi, bo na głowę za późno... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pensje stoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 zal mi ciebie bo masz klapki na oczach jak wiekszosc ludzi ktorzy nie widza co sie dzieje i ufaja tylko to co przeczytaja w gazecie czy ogladna w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty masz klapki na mózgu, nałożone przez "jedynie słuszną tv". Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspomne juz jak drogie jest paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skąd ty jesteś uchodźcą? Pytam, bo widać, że język polski jest ci bardzo obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie. Wyplaty stoja w miejscu a ja jyz nie moge zrobic zakupow za 30zl w tym obiad jak 2-3 lata wstecz. Teraz wydam 50 i to jest na jeden dzien i bardzo marnie ;( rodzina 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze przez paliwo tak drozeje wszystko, kazda rzecz trzeba przewiezc. Ale beznadziejna dyskusja, tylko sie kłócicie, zero konkretów. to co az tak podrozało np. w tym miesiacu i gdzie, napiszcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co podrożało, ale przyznaję nie zwracam na to uwagi. Dziennie jakieś 50-70zł wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam czasy jak maslo kosztowalo max 3 zlote a teraz prawie dyche Jajka tez bardzo podrozaly, mowia ze przez skandal z fipronilem ale jaka prawda to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że wydaję jakieś 30-40 procent więcej na artykuły spożywcze niż w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No drożeje, jakoś 500+ i świątynie opaczności czy ojca grzyba pisdy muszą finansować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej ludzie wychodzili na ulice jak drozalo zarcie a nie kwiczeli na kafe..Siedzicie cicho to znaczy ze wam dobrze z tumore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kiedys ceny były ustalone odgórnie przez państwo... a teraz państwo nei ma nic do cen, JPrd, co za tępota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, skąd... Ech, czemu w szkołach nie uczą choćby o podstawowych mechanizmach ekonomicznych? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze ty znasz te mechanizmy wiec wytlumacz nam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - to ale żeś sie teraz popisała... :) wnosisz o wyjscie na ulice, bo rząd ma pływ na ceny. i dajesz linka do programu 500 plus który spowodował, czy tam mial spowodowac wzrost cen. Wiadomo, ze jakies mega dziwaczne działania moga spowodowac inflację, ale o to w sumie wnosisz, wyjscie na ulice o kolejne rozdawnictwo , które spowoduje dalszy wzrost cen. Podstawy ekonomi to to, ze pieniądz musi miec pokrycie w towarze, i nie bierze sie z niczego. Wiec wyjscie ludzi na ulice nic nie da, nawet duzo gorszy efekt niz 500 plus, bo ono przynajmniej nie zostało przyznane wszystkim, gdyby tak było, to efekt inflacji byłby duzo wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każde wpompowywanie pieniędzy w rynek będzie powodować wzrost inflacji, czyli wzrost cen. Naprawdę myślisz, że to przypadek, że najbardziej rosną ceny tego, na co większość beneficjentów wydaje gros 500+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdajesz sobie sprawę, że w tym temacie pisze kilka osób, a ty radośnie pomieszałaś ich wypowiedzi w jedną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to Unia narzuca ceny produktów a nie Polska, 500+ ani PiS nie mają tu nic rzeczy. Własne ceny może mieć pani Henia na bazarku sprzedająca czereśnie a nie Lidl czy inna Biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:04 - już wam piegdolą w tvpis, że ta rosnąca inflacja to przez unię ? :D Matoły pieprzone :O Dobrze, to może wyjście z unii, co ? Jestem za ! Wypiehdalać na wschód, ciagnać lache putinowi pierdgone wolaki. Lubicie te klimaty- złapać was za pysk, napluć i rzucić parę groszy żeby tak nie bolało. Pieprzone polactwo, durnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wystarcy nie kupowac tych drogich produktow Pamietajcie ze za kazdym razem jak cos kupujecie to robicie wybor Jak cos jest drogie i ludzie tego nie beda kupowac to sprzedawcy obniza cene bo inaczej beda musieli wyrzucic towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło prawie za 10 zł ?! O ja cie.. U mnie za 227 g 1,49 euro.. Nie pamietam zeby ta cena sie zmieniła od dawna.. Czy to lato czy to zima.. Ja pitole.. A w innym temacie ludek sie ciska , ze w PL jest najtaniej w Uni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czegoś na 500plus musi iść i na utrzymywanie ojca dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×