Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkrętkaa

Coś na ciepło na urodziny

Polecane posty

Gość Wkrętkaa

Witam mamy. Za dwa tygodnie córka będzie miała urodziny 6 lat. Chce podać coś na ciepło , ale te wszystkie bigosy , zurki i barszcze już mi sie znudziły . Może macie jakieś pomysły co przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla dzieci czy dla dorosłych? Czy i to i to? Dla dzieci super pomysł to domowa pizza, można też zrobić z tego zabawę - uformować z ciasta małe placki, wyłożyć na talerzyki dodatki i każde dziecko komponuje własną pizzę - to akurat dla takich starszych dzieciaczków od 5-6 lat Dla dorosłych zrobiłabym coś z piekarnika albo coś co łatwo odgrzać - strogonow na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrętkaa
Dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, ja Ci napiszę co robiłam na chrzciny córki, to może coś wybierzesz: 1. Zawijaczki wieprzowe nadziewane boczkiem, cebulką, ogórkiem kiszonym w sosie grzybowym 2.Ryba zapiekana z warzywami i serem z sosem czosnkowym (sos mega szybki do zrobienia - jogurt naturalny, sól, pieprz, zioła, rozgnieciony czosnek) 3. Gulasz jarski z kotlecików sojowych pokrojonych w paski, papryki, marchewki, pieczarek, cebuli, czosnku, zaprawiony domowym przecierem pomidorowym (spora część naszej rodziny nie je mięsa) 4. Skrzydełka kurze ostro przyprawione pieczone (to już popisowy numer mojej mamy) 5.Papryki faszerowane kaszą bulgur u mielonym i w wersji wege - bulgur plus pieczarki, dobrze przyprawione, zapiekane z serem ricotta (ale możesz dać dowolny inny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam kurczaka w pomidorach wszyscy zawsze zachwalaja ale juz sie przejadl...tez bym cos nowego wyprobowala... Tu czesci z kurczaka przyprawiasz czym chesz smazysz na patelni. Na drugiej pomidory z cebula czosnkiem oregano i potem zalewasz kurczaki i do pieca...barszo proste a barszo dobre te kurczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczo Lazania Cannelloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cos wow...cos co zrobi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatę na ciepło. Będzie wow. Nikt się nie będzie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pizza? Jeżeli Łódź to bardzo polecam pizzerię Di Como! Świetny wybór pizz i bardzo dobra jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za niedługo wyprawiam urodzinki synka i na ciepło będą szaszłyki drobiowe tzn z fileta ale nie z grilla tylko z piekarnika. Osobno grill też ale to bardziej kiełbaski i kaszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te szaszłyki będę podawać z jakaś lekką salatka albo surówka. Myślałam podać z sałatka grecka ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×