Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córka partnera kosztuje za dużo.

Polecane posty

Gość gość
Tak partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.02 To przyszła do ojca po fryzjerzy czy przyszła z chłopakiem? Marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie to obchodzi na co wydaje ? Jego córka jego kasa, ty jestes konkubina utrzymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie partner. Nie macie slubu, wiec prawnie kazdy z was ma swoje pieniadze i moze je wydawac jak chce. Po drugie to jego corka i bedzie dla niego zawsze najwazniejsza. Jedyne rozwiazanie to znalezc partnera bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci prawdę powiedziala i miała zupełną rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, prowo i to Kijowe, Ale - Córka pozostaje pod opieka ojca finansowa, Do 26 r. Życia jesli sie uczy. A ty kochanico jestes tylko przydupasem, Przylazlas na gotowe (skoro on lekko wydaje na nia pieniądze, tzn ze je ma), wiec sie odwal, bo facet zmieni Cie szybciej niz myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc...była u taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że jesteś z partnerem dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo ale i tak odpowiem, ona jest CÓRKĄ, a ty jesteś jaką tam jego dziewoją, nie pierwszą i nieostatnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła z chłopakiem do naszego mieszkania. Co moje to i jego co jego to i moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:20 ahahahaha to Pojechałaś:D no maleńka, wszystko co jego, jest jego:D nawet gdybyście wzieli slub, to i tak sie nic nie zmieni, bo musiałby Cie wciągnąć prawnie w posiadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i jego córka jest twoja więc po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiadki maz ,placi tylko same alimenty na dziecko.To sasiadka cos raz na jakis czas kupuje dodatkowo.Ona zakochany w ich corce,kupuje jej doslownie wszystko.Widac,ze jak sa wiezi,to i ojciec szczery.Nie mam w tym doswiadczen,to sie nie wypowiem,ale uwazam,ze skoro laczy was konkubinat,to nie powinnas sie wtracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 i zaorane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiadki maz ,placi tylko same alimenty na dziecko.To sasiadka cos raz na jakis czas kupuje dodatkowo.Ona zakochany w ich corce,kupuje jej doslownie wszystko.Widac,ze jak sa wiezi,to i ojciec szczery.Nie mam w tym doswiadczen,to sie nie wypowiem,ale uwazam,ze skoro laczy was konkubinat,to nie powinnas sie wtracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.24 W punkt. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam podobnie. Tylko jego corka ma 7 lat i w tym miesiacu wydal... 3000 zl!!!!!! A na nasza corke nic.... nawet zlotowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj partner w ogole nie placi na dzieci,bo ja zbieram na wczasy,Jak przyjdzie komornik,to dopiero sie dowie. Nie mam zamiaru rezygnowac z przyjemnosci. Niech wezmie cos dodatkowego i zarobi,bo po pracy tylko pilot i nogi na lawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 chce ci się podbijać durne prowo takimi durnowatymi tekstami?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 to raczej nie prowo.Zapewne przyszla z uczuciowego,gdzie tysiące spamu i nie może znaleźć (bo nie umie?) tematu gdzie pluja na córki facetów,których gdzieś tam wynalazły, stawiaja im warunki, kłócą się, itd, itp ("Nienawidzę dziecka swojego partnera:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa prowo sa tu,ale ta prymitywna autorka może nią nie być ,niestety takie baby tez bywają,że ciągną kasę od facetów a oni się dają.Raczej wiadomo jak to jest : on daje kasę,ona tzw,miskę zupy i (wyuzdany) seks i tym go trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam 2/10 ,żeby jeszcze pociągnęły to prowo choć temat z życia wzięty. Ma ktoś rację,to żywcem wyjęte z "Nienawidzę dziecka swojego partnera",bo tak nazywają faceta z którym sypiają nazywając go partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty jestes zaniedbana matka polka to nie.znaczy ze kazda mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy prowo czy nie takie sytuacje się zdarzają. Imię rozumiem co Tobie do tego ile wydaje na córkę. Ja na jej miejscu zrobiła by wszystko żeby pogonil taka co leci na hajs. A ona ma 22 lata i studiuje, nie ma obowiązku iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego początku nie lubię tej dziewczyny. Auto ma lepsze ode mnie, mieszkanie większe niż moje ja miałam. Za grosz nie ma poczucia żeby nie zapraszać rodziców razem na imprezę. Zapłacili za jej 22 urodziny które zrobiła w lokalu. Nawet był facet który puszczał muzykę. Pierwszy taniec zatanczyla z moim partnerem, drugi ze swoim chłopakiem, a trzeci z facetem swojej mamy. To dziecko jest rozpuszczone. W tym wieku można iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upokorz ją i wywrzeszcz jej w twarz, że jest szmatą. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj lepszego sponsora bez zobowiązań, to będziesz miała lepsze auto, większe mieszkanie i zero konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym wieku tez chodziłam do fryzjera, kosmetyczki, studiowałam dziennie, miałam mieszkanie od rodziców i nie pracowałam. Rodzice mi dawali na wszystko, mieliśmy dobry kontakt i dla mnie to było normalnie. Teraz jestem po 30 mam męża, dwoje dzieci, prace w zawodzie, bo studiowałam dziennie i mogłam się skupić na tym, a nie na pracy. Teraz to my pomagamy rodzicom (nie finansowo bo dobrze im idzie) ale mąż kosi im trawę, Zawozic ich na grille imprezy i przywozimy po, nawet jak o 2 zadzwonia. Mogą na nas liczyć i teściowie tez. Dlatego co się czepiasz na co wydaje pieniądze partner, nie twoje, a dobre kontakty z córką są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×