Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czekanie na tego jedynego...

Polecane posty

Gość gość
Nie czakaj. Wybacz ale wiem czemu zadajesz takie pytanie. Ja tez tak myslalem, wierzylem w ten roamntyczny bulshitt icooo? W wieku 30 lat bylem prawiczkiem :O Potem zobaczylem ze cala milosc po prostu nie istnieje. Pierwszy raz mialem z kolezanka (fakt ze bylem pewny siebie i ogarniety normalnie poznaje kobiety nie boje sie gadac gadam z kazdym). Seks byl zaYebisty. Nawet nie poznala ze to moj 1 raz. Jak na razie zaliczyłem 11 kobiet. Jestem tak napalony i zlauje ze czekalem ze przyzekam sobie ze bede zaliczal wszystko co sie da. A ja glupi wierzylem w jakies bajki, jak mialem od 20 - 30 lat to moglem przynajmniej zaliczyc 3 kobiety ktore szalenei na mnie lecialy same, nie mowiac ile bym poderwal. Nie czekaj na seks, do slubu czy do jedynego, on nie istnieje, jestesmy tylko zwierzetami, reszta to bujdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - rozumiem, że Twoje życiowe priorytety to "zaliczanie" kolejnych panienek. I jak przy takim myśleniu dzisiejszych facetów marzyć o tym "jedynym" i czekać na niego? No jak??? Faceci z "dużym przebiegiem" obrzydzają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!!!! To wlasnie przez kobiety takie jak wy, nei czekalem na ta jedyna. Dlatego ze wszystkei ktore spotyklem uprawialy juz seks wiec jaki bylby sens wiazania sie prawikiem z niedziewica ? To wina kobiet. Zaliczam was bo na to pozwalacie, a milosc to gofno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - co to znaczy "przez kobiety takie jak wy"? Chyba rozminęliśmy się gdzieś po drodze bo ja zawsze byłam "porządna": czekałam i nadal czekam na tego jedynego i w przeciwieństwie do Ciebie nie wybrałam łatwizny, nie "poszłam w kurs" i nie zaliczałam kolejnych facetów. Czy żałuję? Z perspektywy czasu trochę tak bo mężczyźni nie dowierzają, że istnieją jeszcze takie kobiety jak ja. "Porządne"- cokolwiek to znaczy o ile w ogóle jeszcze coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz. Sorki no ale widzisz ja mam juz 31 lat swierzo skonczone, jesli jestes przed 30 to nie ma sensu czekac na kogos, tez idz na latwizne, bo juz raczej nikogo nie spotkasz. Zycie to nie bajka. Nie chcialem Cie obrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - masz "już 31 lat"? To powiem Ci, że dzieciak przy mnie jesteś :P Zdziwisz się, bo ostatnio spotkałam i to sporo młodszego ode mnie faceta i można rzec "porządnego" bo po wieloletnim związku tylko z jedną kobietą. To początki znajomości ale wszystko wskazuje, że będzie dobrze bo świetnie się dogadujemy a to jest poważny i odpowiedzialny mężczyzna. Jak widzisz- wszystko może się zdarzyć... P.S. Nie obraziłeś mnie bo ja akurat nie z tych "obrażalskich" i strzelających fochy. Tobie też życzę szczęścia bo życie nie polega na "zaliczaniu". Nie o to w życiu chodzi. Człowiek nie jest "samotną wyspą" i szuka bliskości drugiego człowieka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak duzo starsza jestes? Wybacz ze pytam, ale skoro sie nie obrazasz to to mnie osmiela do tego pytania. Tak z ciekawosci w jakim wieku jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.04- wybacz ale TUTAJ nie odpowiem Ci na to pytanie. Bardzo byś się zdziwił. Bardzo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz tylko czy 40+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Tak i to dobrze 40 +. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×