Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie znajdę sensowną pracę?

Polecane posty

Gość gość

Jestem dość przebojowy, nie lubię siedzieć w miejscu, mam w sobie dużo energii. Skończyłem 3 lata medycyny ale kierunek wyjątkowo mi się nie podoba, nie chcę być lekarzem. Nie mam zamiaru leczyć ludzi i mieć cokolwiek wspólnego ze ochroną zdrowia. Chcę znaleźć dobrą pracę, wyprowadzić się z domu i zająć się karierom w biznesie, handel, jakieś korpo. Jak myślicie gdzie powinienem uderzać w pierwszej kolejności? Studia lekarskie mam zamiar rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam korporacje, prawda że zarobisz sporo ale harować będziesz jak wół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce iść na do marketu wykładać towar przez kilka lat bo to stracony czas tylko faktycznie zdobywać jakieś umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek możesz pracować tu https://ebrokerpartner.pl/polecajacy/dsT5F jako specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych i nie tylko. Jako młoda kontaktowa osoba na pewno nie będziesz mieć problemów ze sprzedażą on-line i bezpośrednią. Po opisie Twojej osoby zakładam także, że masz dobry kontakt z innymi osobami, a to bardzo ważne w tej pracy. Poniżej przedstawiam obowiązujący system prowizyjny : konto osobiste - 140 złotych konto firmowe - 180 złotych lokata - 144 złote pożyczka na 0% - 120 złotych pożyczka bez zaświadczeń - 225 złotych pożyczka gotówkowa - 2.5% karta kredytowa - 140 złotych Możesz zacząć jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×