Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Moja przyjaciółka jest w stałym związku już od bardzo dawna. Jakiś czas temu powiedziała mi, że bardzo kocha swojego chłopaka, ale podoba jej się też inny kolega (nie zdradza swojego chłopaka więc ok). Tylko że ten kolega podoba się także mnie. I niby ona jest zajęta i nie powinna mieć z tym problemów, ale zawsze kiedy z nim rozmawiam ona jest jakby zazdrosna albo to ja to tak odbieram. Zawsze musi się wtrącić do rozmowy. Ona nie wie że mi się podoba, bo trochę dziwnie było mi jej to powiedzieć. Teraz nie wiem co mam zrobić. Mam jej o tym powiedzieć? Powiedzieć temu chłopakowi? Starać się dalej o niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pazerna baba, chce mieć dwóch naraz :DDD Nie przejmuj się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz się za gościa , potem się będziecie wymieniać w wyrku jak lubicie te zabawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak on reaguje na Ciebie, a jak na nią? Wyczuwasz u niego zainteresowanie Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
Jak to się starać? Przecież wcale tego nie robisz. Udajesz przed wszystkimi, że masz to gdzieś. I przed sobą też tak udajesz skutecznie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę czasami jak patrzy na mnie a kiedy spojrzę to odwraca wzrok. Uśmiecha się do mnie często, kiedy rozmawia to raz nawiązuje kontakt wzrokowy, raz go unika. Jest z natury dostać noeśmiały. Śmiejemy się razem i czasami mnie zaczepia i żartuje albo "miło dogryza". Nie wiem jak reaguje na nią, też rozmawiają normalnie, też się uśmiecha. Najgorsze że ja nie wiem czy mu się podobam czy po prostu jest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q1 Słabo mi wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
Udawanie czy staranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q1 I jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
Masz świadomość dlaczego tak postępujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 te zachowanie wskazują ze raczej mu się podobasz. Pokaz mu ze na zielone światło, usniechaj się często, patrz w oczy, może jakiś ,,przypadkowy" dotyk? Nie patrz na pazerna koleżankę, ona juz ma faceta i pewnie chce atencji tego drugiego bo jest prozna, niże to nie pierwszy który jej się aktualnie podoba. Pamiętaj,,jazdy sobie rzepke skrobię", koleżanka tez by się nie oglądała na Ciebie... Jeśli będziecie rozmawiać w trójkę to możesz przy nim zapytać jej o jej faceta, cokolwiek na jego temat, tak żeby kolega się polapal ze ona jest zajęta...tylko niech to wyjdzie jakoś naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
Siebie biczujesz czy próbujesz biczować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q1 Nie bardzo rozumiem co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×