Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostanę chrzestną...

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie mamy. Mam 20 lat, jestem studentką na utrzymaniu rodziców i dowiedziałam się, że zostaną chrzestną. Moje pytanie co ja mam robić? Co kupować? Za ile ? Co kupić na chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałas się? Nikt ciebie o zgodę nie pytał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Chcielibyśmy żebyś została chrzestną naszego drugiego dziecka". Jakbym się nie zgodziła to uwierz mi afera na całą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie masz się z czego cieszyć bo zostałaś dojną krową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie według polskiego obyczaju dowiedziała się o tym wraz z informacja ze nie wypada odmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed dniem dziecka mówiłam mojej mamie, która ma 6 chrześniakow, że ja nigdy nie chce zostać chrzestną no to masz zemstę. A było nie iść do bierzmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno rodzice dziecka wiedzą, ze nie zarabiasz jeszcze na siebie. Także głowa do góry :-)) kup dziecku pamiątkę, łańcuszek lub daj 100-150zl. Będziesz miała pieniążki kupisz coś na urodzinki :-)) na święta itp. Po prostu bądź. Chrzestny mojego dziecka był tylko na chrzcinsch. Dziecko ma 6 lat. Urwał kontakt. Przykre. Po prostu bądź ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chce być chrzestna bo nie jestem wierząca, więc niby jak mam chrzestna zostać. No i odmawiam i nic się nie dzieje. To jest takie chujowe powiedzenie że dziecku się nie odmawia. Nie przejmuj sie, jak odmówisz to nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej ludzi odmawia że względu na finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na start masz garba w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko lepiej się dowiedz co wymagają od ciebie rodzice dziecka, bo w niektórych rodzinach są jakieś tradycje typu chrzestna kupuje ubranko na chrzest białą szatke, chrzestny gromnice i.coś innego. No dziwne, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×